در دربی تهران کجا بودی آقای کروش؟

يادداشت

در دربی تهران کجا بودی آقای کروش؟

یکشنبه 29 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - تا یک جایی می‌شود به کارلوس کروش حق داد که بازی‌های لیگ را شخصاً در ورزشگاه‌ها تماشا نمی‌کند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ او دستياراني دارد كه چشم و گوشش هستند و به جاي كارلوس بازي‌ها را مي‌بينند و گزارش‌ها را خدمت او مي‌آورند.

تا اينجا قبول اما براي كروش افسوس خورديم كه يكي از بهترين و تماشايي‌ترين دربي‌هاي تاريخ را نديد. براي كروش متأسف شديم واقعاً كه اين بازي را از دست داد.

چون استقلال و پرسپوليس شايد هر 30 سال يك بار هم اين‌گونه مقابل يكديگر قرار نگيرند. ديدن 6 گل در دربي تهران از آن حوادثي است كه هر 50 سال يك دفعه اتفاق مي‌افتد و كارلوس اين حادثه تاريخي را از دست داد.

او كه در رقابت‌هاي ليگ ما خوابش مي‌گيرد و مي‌دانيم از تماشاي بازي‌هاي ليگ لذت نمي‌برد، شايد اگر دربي را تماشا مي‌كرد، نظرش به كلي درباره فوتبال ما عوض مي‌شد.

اين يك دربي تاكتيكي و زيبا بود كه هر دو تيم براي ارائه يك فوتبال زيبا با هم رقابت مي‌كردند. بازي آنقدر قشنگ شده بود كه ديگر نتيجه آن اهميتي نداشت بلكه خود جريان مسابقه تماشايي و ديدني شده بود.

كارلوس كروش اين دربي ناب را از دست داد. كاش او بعد از سفر به كوالالامپور به ايران مي‌آمد و بازي تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس را در ورزشگاه آزادي تماشا مي‌كرد...

کارلوس کروش تیم ملی فوتبال ایران


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در دربی تهران کجا بودی آقای کروش؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4544) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی