دوميليون و 500هزار عدد قرص پيش ساز مخدر شيشه در بروجن كشف شد

سردار نورعلي ياري روز يكشنبه با اعلام اين خبر به ايرنا افزود: در پي كسب خبري مبني بر حمل گسترده مواد پيش ساز مادر روانگردان شيشه در محور مواصلاتي شهرستان بروجن به مقصد تهران موضوع در دستور كار كلانتري 11 شهرستان بروجن قرار گرفت.
وي گفت: پس از انجام عمليات اطلاعاتي گسترده خودروي سواري حامل اين مواد شناسايي و زير نظر قرار گرفت كه با هماهنگي مقام قضايي دو اكيپ ماموران انتظامي در يك عمليات ايست و بازرسي در محور بروجن به لردگان اين خودرو را متوقف كردند.
وي اظهار داشت: در بازرسي از اين خود رو دو ميليون و 500هزار عدد قرص پيش ساز ماده مخدر شيشه به ارزش دو ميليارد ريال كشف و ضبط شد .
سردار ياري از دستگيري دو نفر در ارتباط با محموله مخدر كشف شده خبر داد.
وي در ادامه از كشف 127كيلوگرم حشيش و دستگيري يك سوداگر مرگ با همكاري نيروي انتظامي استان چهارمحال وبختياري و استان اصفهان در يك عمليات مشترك در استان اصفهان خبر داد.
سردار ياري گفت: در پي كسب خبري مبني بر توزيع گسترده مواد مخدر در استان چهارمحال وبختياري و اصفهان توسط يك سوداگر مرگ رسيدگي موضوع در دستور ماموران مبارزه با مواد مخدر دو استان قرار گرفت.
وي اظهار داشت: ماموران پس از تحقيق و تفحص، محل تردد و مخفيگاه متهم را شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي در يك عمليات مشترك متهم را در استان اصفهان دستگير كردند.
وي از معرفي متهمان دستگير شده به مراجع قضائي خبرداد و از شهروندان خواست هرگونه فعاليت قاچاقچيان و مخلان نظم و امنيت را از طريق پيامك يا تماس تلفني به فوريت هاي پليسي 110 گزارش كنند.
به گزارش ايرنا، جاده هاي استان چهارمحال و بختياري به دليل اتصال استان هاي جنوبي به مركز كشور، از سوي قاچاقچيان كالا و مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار مي گيرد.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوميليون و 500هزار عدد قرص پيش ساز مخدر شيشه در بروجن كشف شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4559) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا