376 دستگاه موتورسيكلت متخلف در استان مركزي توقيف شدند

به گزارش روز يكشنبه پايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ ابوالفضل اميدي افزود: اين تعداد دستگاه موتورسيكلت در طرح سه روزه ساماندهي و برخورد با موتورسواران متخلف شناسايي و روانه پاركينگ شدند.
وي هدف از برگزاري اين طرح را، افزايش انضباط و ايمني ترافيكي دانست و اظهار كرد: طرح ساماندهي و برخورد با موتورسواران متخلف در سال جاري يكي از مهمترين اولويت هاي اجرايي پليس راهنمايي و رانندگي استان است.
سرهنگ اميدي ادامه داد: استفاده از كلاه ايمني يكي از مهمترين تاكيدات پليس در افزايش ايمني راكبان و سرنشينان موتورسيلكت است و در نهادينه شدن فرهنگ استفاده از كلاه ايمني، به تمامي ماموران انتظامي ابلاغ شده است كه از تردد موتورسيكلت هايي كه راكبان آن از كلاه ايمني استفاده مي كنند، به غير از تخلفات خاص جلوگيري نشود.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهي انتظامي استان مركزي از تداوم طرح برخورد با موتورسواران متخلف و مزاحم در سال جاري خبر داد و خاطر نشان كرد: در اين حوزه لازم است كه خانواده ها نيز همراه با پليس، بر رعايت قانون و افزايش ايمني استفاده از موتورسيكلت فرزندان خود نظارت لازم را داشته باشند.
38 درصد كشته شدگان سوانح رانندگي حوزه شهري و 46 درصد مجروحان مربوط به راكبان و ترك نشينان موتورسيكلت را شامل مي شود.
6991/6012/1772

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «376 دستگاه موتورسيكلت متخلف در استان مركزي توقيف شدند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4579) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا