شکارچیان شرور نیشابوری در دام قانون

رئیس حفاظت محیط زیست نیشابور از دستگیری و خلع سلاح سه شکارچی شرور و سابقه دار دراین شهرستان خبرداد.

شکارچیان شرور نیشابوری در دام قانونبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی، محمد مهدي نوربخش با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران یگان حفاظت این شهرستان در پناهگاه حيات وحش حيدري  ضمن گشت و كنترل پناهگاه ،پس از شنيدن صداي شليك تير در ارتفاعات  به سرعت به محل عازم شدند.

وی افزود: طي يك عمليات تعقيب و مراقبت نامحسوس ماموران با 3نفر شكارچي متخلف كه با يك قبضه اسلحه گلوله زني اقدام به شكار يك راس قوچ وحشي کرده بودند، مواجه شدند.

رئیس حفاظت محیط زیست نیشابور ادامه داد:يكي از اين شكارچيان غير مجاز و شرور دارای سابقه كشتار حيات وحش و فروش گوشت شكار در ساير مناطق حفاظت شده استان است و دیگری راهنماي محلي شكارچيان در يكي از روستا هاي مجاور پناهگاه حيات وحش حيدري است.

نوربخش ضمن اشاره به اینکه  اين متخلفان در يك اقدام ضربتي و با سرعت عمل  ماموران يگان حفاظت پناهگاه حيات وحش حيدري غافلگير و خلع سلاح شدند،گفت: از ناحيه دستگیر شدگان،  يك قبضه چاقو آغشته به خون  تازه و موي قوچ وحشي ،سه عددتير فشنگ  ، يك قبضه اسلحه گلوله زني كاليبر 270 و یک دستگاه دوربين چشمي كشف و پرونده اي درهمين خصوص تشكيل و  در مراجع قضايي در حال رسيدگي است.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شکارچیان شرور نیشابوری در دام قانون» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4596) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران