هفته نخست مسابقات اسبدوانی كورس بهاره گنبدكاووس برگزار شد

به گزارش ایرنا، این مسابقات در هشت دور به مسافت یك هزار متر و با شركت 79 راس اسب برگزار شد و در دور نخست كه مخصوص اسب های سه تا پنج ساله مبتدی و نبرده تركمن بود اسب باران قره تپه اول شد و اسب های طوفان گلن و جادوگر سنجر دوم و سوم شدند.
در دور دوم اسب های سه تا چهار ساله دارای 2 تا 6 امتیاز تركمن با هم رقابت كردند و در پایان اسب های آرچین حبیب ایشان ، آی سن 2 و تركمن گزل به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور سوم در گروه اسب های دوخون سه تا چهار ساله مبتدی و نبرده نیز اسب كاستینو اول شد و اسب های فیروزه و ال كاپو 2 دوم و سوم شدند.
رقابت اسب های تروبرد داخلی سه تا چهار ساله 8 تا 14 امتیاز در دور چهارم هفته نخست مسابقات اسبدوانی كورس بهاره گنبد برگزار شدو در انتهای این دور، اسب های لیدیا، لاكی بویز و میس مامبو به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور پنجم در گروه اسب های دوخون سه تا پنج ساله 18 تا 22 امتیاز نیز اسب آی گون 2 مقام نخست را تصاحب كرد و اسب های بروسا و وین لای دوم و سوم شدند.
در دور ششم اسب های تروبرد داخلی سه تا چهار ساله صفر تا 4 امتیاز رقابت كردند و اسب های آدمیرال ، ترن هج و یونیك رفلكشن به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور هفتم در میان اسب های دوخون سه تا چهارساله 8 تا 14 امتیاز، اسب فدرال اول شد و اسب های دازلار و آی هان مقام دوم و سوم را از آن خود كردند.
در دور هشتم رقابت اسب های دوخون سه تا پنج ساله 2 تا 6 امتیاز برگزار شد و اسب مهتاج زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و فربال و آلما گل 2 نیز دوم و سوم شدند.
در پایان این مسابقات مبلغ 550 میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.
1860

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هفته نخست مسابقات اسبدوانی كورس بهاره گنبدكاووس برگزار شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-46) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا