هشدار رئيس كل دادگستري استان مركزي نسبت به تصرفات منابع طبيعي

به گزارش روز يكشنبه روابط عمومي دادگستري استان مركزي حجت الاسلام والمسلمين قاسم عبدالهي در آئين معارفه رئيس جديد دادگستري شهرستان كميجان افزود: از ابتدا بايد جلوي تصرفات و ساخت و سازهاي غيرمجاز گرفته شود تا كمتر كار به تخريب برسد و از هدررفت منابع جلوگيري شود.
وي اظهار كرد: حسن خلق براي همه به خصوص براي افرادي كه در دستگاه قضا مشغول خدمت هستند، لازم است چرا كه مسئوليت مهمي بر عهده دارند.
وي گفت: برخورد مسئولان با مردم مي بايست توام با گشاده رويي باشد و نحوه اين برخورد در مناطق محروم علاوه بر حق شهروندي كه حق محروميت هم دارند، بايد مناسب تر باشد.
در اين آئين عباس قوسي طي حكمي ازسوي رئيس قوه قضائيه به عنوان رئيس جديد دادگستري شهرستان كميجان معرفي و از خدمات حسين فراهاني رئيس قبلي اين دادگستري تقدير شد.
در اين مراسم معاون منابع انساني دادگستري كل استان مركزي، امام جمعه كميجان و جمعي از مسئولان استاني و محلي حضور داشتند.
دادگستري كل استان مركزي با 15 حوزه قضايي شامل 12 دادگستري در شهرستان ها و سه دادگاه بخش شامل نوبران ، ميلاجرد و زاليان به دعاوي مختلف در محاكم رسيدگي مي كند.
6066/6012

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدار رئيس كل دادگستري استان مركزي نسبت به تصرفات منابع طبيعي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4604) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا