بودجه ورزشي شهرداري اصفهان با توجه ويژه به مناطق محروم توزيع مي شود

به گزارش ايرنا، ندا واشياني پور روز يكشنبه در جمع خبرنگاران از بررسي و تصويب بودجه سال 95 سازمان ورزش شهرداري در يكصد و سي امين جلسه علني شوراي اسلامي شهر اصفهان خبر داد.
وي افزود: در تصويب اين بودجه بر توجه به مناطق محروم، محله ها، پرهيز از ايجاد باشگاه و باشگاه مداري و توزيع عادلانه تاكيد شده است.
وي اظهار كرد: توجه ويژه به ورزش بانوان، تعيين تكليف نيروهاي قراردادي سازمان، تطبيق بودجه سازمان با برنامه اصفهان 1400 ، بهره گيري از نيروهاي متخصص و كارآمد و افزايش دانش شغلي و مهارت حرفه اي كاركنان از ديگر موارد تاكيد شده در اين مصوبه بود.

*** فقط 40 درصد تعرفه هاي ورزشي شهرداري افزايش يافت***
عضو شوراي شهر اسلامي اصفهان گفت: براي رفاه حال شهروندان و استفاده هر چه بيشتر آنان از خدمات ورزشي سازمان ورزش شهرداري و جذب حداكثري مخاطب به اين مركز، تنها 40 درصد از تعرفه هاي اين سازمان افزايش داشته است.
واشياني پور، بودجه در نظر گرفته شده براي اين طرح را حدود سي ميليارد ريال اعلام كرد.
وي افزود: در برخي موارد تعرفه هاي سازمان ورزش شهرداري نسبت به سال قبل كاهش يافته است و فقط تعداد كمي از مراكز تا سقف 20 درصد افزايش تعرفه نسبت به پارسال دارند.
سخنگوي شوراي اسلامي شهر اصفهان، تعيين تكليف مراكز ورزشي باغ غدير، اولويت استفاده مجموعه هاي فرهنگي و شهروندان محله ها از مراكز ورزشي از برنامه هاي سازمان ورزش شهرداري اصفهان در سال 95 عنوان كرد.
شوراي اسلامي شهر اصفهان سال گذشته بودجه اي براي سازمان ورزش شهرداري اين شهر در نظر نگرفته بود.
ت/6027/7153

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بودجه ورزشي شهرداري اصفهان با توجه ويژه به مناطق محروم توزيع مي شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4610) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا