امام جمعه ريگان: بزرگترين جهاد امروز تحقق اقتصاد مقاومتي است

به گزارش ايرنا حجت الاسلام علي رنجبر ماهاني روز يكشنبه در يادواره شهيد خدابخش هاشم زهي از شهداي امنيت كه با حضور سران طوايف، مسئولان و مردم در مسجد جامع ريگان برگزار شد افزود: با توجه به نامگذاري امسال به نام اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل تمام تلاش خود را براي تحقق اين شعار به كار گيريم.
وي گفت: ما بايد به ظرفيت دروني توجه كنيم و راه شهدا با تحقق اقتصاد مقاومتي ادامه دهيم.
امام جمعه ريگان تصريح كرد: امروز آبرو و عزت ما بابت شهداست و همه ما مسير و راه شهدا را ادامه دهيم كه يكي از راه هاي ادامه راه شهدا توجه به وصاياي آنان است.
وي افزود: در تمامي وصاياي شهدا به مساله حجاب و اطاعت از ولي فقيه زمان تاكيد شده است و همه ما بايد رهرو راه شهدا باشيم.
حجت الاسلام رنجبر ماهاني خاطرنشان كرد: برگزاري چنين يادواره هايي ما را از خواب غفلت بيدار مي كند و همه ما بايد شجاعت را از شهدا ياد بگيريم.
وي گفت: در فاجعه منا بسياري از افراد سكوت كردند اما تنها كسي كه با شجاعت و شهامت مقابل آل سعود ايستاد و اجساد نيز تحويل داده شد، مقام معظم رهبري بود.
وي بيان كرد: ما بايد راه و مسير شهدا را با شجاعت و شهامت ادامه دهيم و هرقدر مقابل دشمن ملاحظه و سكوت كنيم جرات بيشتري پيدا مي كند.
فرمانده ناحيه مقاومت سپاه شهرستان ريگان هم گفت: خدابخش هاشم زهي از شهدايي بود كه در طرح امنيت شهيد شوشتري شرق استان به درجه رفيع شهادت نائل شد.
سرهنگ احمد بدرآبادي افزود: اين شهيد گرانقدر در 29 فروردين سال 90 به شهادت رسيد و اين يادواره براي وي برگزار شد.
7442/3028

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه ريگان: بزرگترين جهاد امروز تحقق اقتصاد مقاومتي است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4611) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا