حسن زاده گزینه نخست حفاری است/تا جلسه هیات مدیره تکلیف تیم مشخص نیست

سرپرست باشگاه حفاری اهواز گفت: پیش از تشکیل جلسه هیات مدیره باشگاه با هیچ مربی وارد مذاکره نمی شویم.

حسن زاده گزینه نخست حفاری است/تا جلسه هیات مدیره تکلیف تیم مشخص نیست
ایرج کریمی سرپرست باشگاه حفاری اهواز در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: با توجه به دولتی بودن باشگاه حفاری و طبق روال سال های گذشته تا تشکیل جلسه هیات مدیره قادر به انجام کوچکترین فعالیتی در خصوص تیم های ورزشی نیستیم، هرچند که امکان  برگزاری دیرهنگام جلسه وجود دارد اما تا آن زمان به دلیل مبهم بودن تیم های رده قهرمانی باید صبر کنیم البته پیش بینی می شود تیم های با سابقه در لیگ های برتر ابقا شوند اما تا تصمیم گیری نهایی صبر می کنیم.


با توجه به تمایل بهمنی رییس شرکت وهیات مدیره  در سرمایه گذاری ورزشی با پتانسیل بالایی راهی رقابت ها می شویم اما تصمیم نهایی به برگزاری جلسه در هفته آینده موکول می شود امیدوارم با توجه به برگزاری رقابت های فوتسال در تیر ماه هر چه زودترفعالیت های مدیریتی انجام و ابلاغ شود. در صورت تز دست دادن زمان بدون انجام پروسه های سازمانی و با دستور شفاهی بهمنی و حاجتی فعالیت های خود را آغاز خواهیم کرد.


کریمی درخصوص وضعیت مالی و بیان داشت: دولتی بودن باشگاه حفاری شرایط ویژه ای را رقم میزند از جمله اینکه به دلیل اعلام دیرهنگام بودجه، تیم ها باید برای دریافت مبالغ قرارداد خود صبوری به خرج بدهند به همین دلیل کسی را انتخاب می کنیم که در جریان امور باشد و با نداشته های ما بسازد تا پول در اختیارمان قرار گیرد آقایان ابطحی، ناظم الشریعه و حسن زاده مربیان صبور و با اخلاقی بودند که ما را در این مورد همراهی کردند، تا بهمن ماه سال گذشته هیچ پرداختی به ورزشکاران و کادر فنی نداشتیم اما هیچ کوتاهی و کم کاری از جانب هیچ یک از اعضا به چشم نخورد و به محض تامین منابع مالی 70 درصد ازمبالغ قراردادها پرداخت شد، شاید کمترین تیمی قادر به پرداخت این رقم باشد اما ما در وظایفمان کوتاهی نکردیم.


وی در مورد حسن زاده سرمربی تیم فوتسال گفت: قرارداد ما با حسن زاده طبق توافق طرفین یک ساله بود و با اتمام فصل به پایان رسید، سال خوبی را با حسن زاده پشت سر گذاشته و از اخلاق و عملکرد این مربی رضایت داشتیم اما برای ادامه کار باید وضعیت باشگاه و گزینه های مورد نظر آنها را در نظر بگیریم البته حسن زاده گزینه نخست ما برای ادامه همکاری خواهد بود.


انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حسن زاده گزینه نخست حفاری است/تا جلسه هیات مدیره تکلیف تیم مشخص نیست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4637) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران