گاز رساني به چهار شهر كويري اصفهان در برنامه مطالعاتي شركت گاز قرار گرفت

به گزارش ايرنا، روابط عمومي شركت گاز استان اصفهان روز يكشنبه به نقل از مدير عامل اين شركت اعلام كرد: اميد است با ايجاد شرايط لازم، بزودي اين طرح اجرايي شود.
مدير عامل شركت گاز استان اصفهان در ديدار با فرماندار شهرستان نائين با اعلام اين خبر گفت: گاز طبيعي در توسعه اقتصادي و رفاه عمومي جامعه نقش زيادي دارد.
سيد مصطفي علوي همچنين با تاكيد بر سهم گاز در تامين يارانه مردم تصريح كرد: وصول مطالبات براي تامين به موقع يارانه ها امري اجتناب ناپذير است.
وي ادامه داد: تامين بودجه شركت گاز و اجراي به موقع طرح هاي گازرساني نيز در گروي وصول مطالبات آن است.
علوي اظهار كرد: پرداخت به موقع گاز بهاء ، توسعه متوازن خدمات رساني به مردم را در پي خواهد داشت.
فرماندار نائين نيز در اين ديدار گفت: در مذاكره هايي كه با مديران عامل تعدادي از شركت هاي بدهكار به شركت گاز مبني بر پرداخت بدهي گاز بها صورت گرفت مقرر شد بزودي اين مشكل حل و فصل شود.
سهراب مظفر نجفي، گاز را عنصر حياتي و زيربنايي توليد عنوان و اضافه كرد: شركت گاز استان در راستاي حمايت از صنعت و توليد داخلي با بسياري از واحدهاي صنعتي تا حد ممكن همكاري و مساعدت داشته است.
مدير عامل شركت گاز اصفهان براي بررسي موضوع گاز رساني به چهار شهر كويري استان از جمله خور، جندق، فرخي، انارك و همچنين روستاي چوپانان به شهرستان نائين سفر كرد.
شهرستان نائين با حدود 40 هزار نفر جمعيت در 140 كيلومتري شرق اصفهان و منطقه كويري است.
د/3011

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گاز رساني به چهار شهر كويري اصفهان در برنامه مطالعاتي شركت گاز قرار گرفت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4696) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا