استقرار قرارگاه پدافند هوایی در چهارمحال و بختیاری مصوب شده است

به گزارش روز یكشنبه روابط عمومی دفتر امام جمعه شهركرد، ، امیر سرتیپ اباذر جوكار در دیدار جمعی از فرماندهان و كاركنان قرارگاه پدافند هوایی مركزی شهید نصر اصفهامی با امام جمعه شهركرد از فراهم سازی زمین برای حضور مجموعه ارتش در استان چهارمحال و بختیاری خبرداد و افزود: ستاد كل نیروهای مسلح ضرورت استقرار قرارگاه پدافند هوایی در استان چهارمحال و بختیاری را به تصویب رسانده كه با انجام مقدمات و فراهم سازی دیگر زمینه ها وزیرساخت ها در آینده شاهد حضور ارتش در این استان خواهیم بود.
وی تصریح كرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول 37 از عمر انقلاب ثابت كرده كه حافظ انقلاب و ارزش‌های اسلامی بوده و در همه زمینه ها ماموریت هایی كه به ارتش محول شده را به خوبی به انجام رسانده و به تعبیر مقام معظم رهبری حصار امن مردم و مدافع امنیت ملی و عمومی بوده است.
امیر سرتیپ جوكار خاطرنشان كرد: ارتش جمهوری اسلامی در دوران انقلاب و بعد از انقلاب، 48 هزار شهید و 200 هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامی كرده و حضور ارتش در هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی و قبل از آن مبارزه با جریانات ضد انقلاب حضوری چشمگیر و قابل توجه بوده است.
به گزارش ایرنا، 29 فروردین به پاس بزرگداشت حماسه آفرینی‌های دلاور مردان نیروی زمینی ارتش با عنوان روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقرار قرارگاه پدافند هوایی در چهارمحال و بختیاری مصوب شده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4699) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا