حمله داعش به تيم خبري شبكه الاخباريه سوريه و واكنش عمران الزعبي

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري رسمي سوريه( سانا)، «عمران الزعبي» وزيراطلاع رساني سوريه هدف از اين جنايات داعش را ساكت كردن صداي رسانه هايي دانست كه حقيقت را بازگو و منعكس مي كنند.
الزعبي تاكيد كرد كه همه رسانه ها و اصحاب رسانه در سوريه بدون استثنا هدف گروه هاي تروريستي هستند زيرا حامل مشعل حقيقت و صداقت هستند و حقيقت آنچه را در سوريه جريان دارد به ملت ما و همه جهان منتقل مي كنند.
وزير اطلاع رساني سوريه با بيان اين كه« به خبرنگاران و تصويربرداراني مانند ابراهيم الحموي افتخار و براي او آرزوي شفاي عاجل مي كنيم»، گفت كه اميدواريم الحموي آخرين فردي در ميان اصحاب رسانه سوريه باشد كه زخمي مي شود.
وي از تلاش هاي اصحاب رسانه در سوريه در راه عزت ملي و بيان حقيقت به جهانيان و مصاف با رسانه هايي كه صاحب امكانات فني و پشتوانه هاي مالي هنگفت هستند، تقدير كرد.
الزعبي خاطرنشان كرد كه جهانيان همه حقايق جنگ تروريست ها عليه سوريه و كساني كه تروريست ها را تحريك و حمايت مالي و تسليحاتي مي كنند، به خوبي مي شناسند.
شبك ** 6116** 1324 / 1064

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمله داعش به تيم خبري شبكه الاخباريه سوريه و واكنش عمران الزعبي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-473) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا