ايجاد زمينه همكاري هاي علمي ايران با اتحاديه اروپا

حسين سالار آملي عصر يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ايرنا اظهار داشت: روز گذشته جمع بندي مذاكرات با خانم موگريني صورت گرفت و در سند نهايي 2 محور همكاري هاي علمي در زمينه نوآوري و تحقيقات و نيز آموزش به تصويب رسيد.
** حضور وزير علوم اقليم كردستان عراق
سالارآملي در ادامه گفت: وزير علم و فناوري اقليم كردستان عراق به همراه روساي 4 دانشگاه بزرگ اين اقليم هفته آينده به ايران سفر خواهند كرد.
وي گفت: در اين سفر كه 5 ارديبهشت ماه انجام خواهد شد؛ وزير علم و فناوري اقليم كردستان عراق با ويزر علوم، تحقيقات و فناوري ديدار و گفت و گو خواهد كرد.
قائم مقام وزير علوم در امور بين الملل و رئيس مركز همكاري هاي علمي بين المللي يادآورشد: طي اين ديدار رايزني هايي در مورد چگونگي حضور برخي از اعضاي هيات علمي اقليم كردستان براي طي مدارك علمي انجام مي شود.
وي خاطرنشان كرد: همچنين در زمينه هاي تبادل استاد و دانشجو و نيز راه اندازي يك شعبه دانشگاهي جامع علمي كاربردي در اقليم كردستان عراق از جمله ديگر مواردي است كه در زمينه آنها رايزيني صورت خواهد گرفت.
فراهنگ**9187**1027

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ايجاد زمينه همكاري هاي علمي ايران با اتحاديه اروپا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4744) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا