انتقاد فرماندار از عملكرد برخي بانك هاي بستان آباد

يدالله قاري زاده عصر شنبه در جلسه بررسي مشكلات مشاغل خانگي با اشاره به شكايت هاي مردمي از بانك هاي عامل اين شهرستان افزود: بانك ها براي پرداخت تسهيلات ازدواج اسناد معتبر روستايي را نيز براي ضمانت قبول كنند.
وي با اشاره به اينكه مشاغل خانگي در اين شهرستان مي تواند سهم عمده اي را در اشتغال زايي به خود اختصاص دهد، افزود: در اين شهرستان ظرفيت هاي مناسب در زمينه قالي بافي، شيريني پزي، درب و پنجره سازي، دامداري، گردشگري و خدماتي وجود دارد كه با حمايت از آنها مي توان در سطح كشور مطرح شد.
وي از مردم خواست اقساط ماهانه تسهيلات دريافتي از بانك ها را به موقع پرداخت كنند تا بانك ها نيز بتوانند در ارائه خدمات به ساير اهالي گام بردارند.
فرماندار بستان آباد همچنين از عملكرد بانك ملي بستان آباد نيز به خاطر مشتري مداري و تعهد در قبال پرداخت تسهيلات مشاغل خانگي تقدير كرد.
شهرستان بستان آباد با 95 هزار نفر جمعيت در 60 كيلومتري تبريز، مركز آذربايجان شرقي واقع و از جمله شهرستان هاي مستعد استان در زمينه هاي كشاورزي، گردشگري و صنايع دستي است.
7239/3072/6183/518

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد فرماندار از عملكرد برخي بانك هاي بستان آباد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-47793) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا