اولین نشست طول تاریخ برای داوران المپیکی

به گزارش قدس آنلاین، برای قضاوت در هر یک از ادوار بازی های المپیک، داوران هر رشته از سوی فدراسیون جهانی مطبوع خود دعوت به همکاری می شوند و بر همین اساس کارهای اعزام آنها خارج از سیستم کاروان المپیکی ایران و به طور مستقیم توسط فدراسیون جهانی دعوت کننده انجام می شود. 

از همین رو تا پیش از این جایگاه خاصی برای داوران المپیکی در کاروان المپیکی کشورمان تعریف نشده بود و اصلا آنها حضوری در نشست های برگزار شده ویزه بازی های المپیک (نشست های داخلی) نداشتند؛ همین مسئله طی ادوار گذشته اعتراض برخی داوران را به همراه داشت. گله آنها بیشتر از این جهت بود که داوران هم به عنوان افراد ایرانی حاضر در بازی های المپیک باید عضوی از کاروان المپیکی ایران به حساب بیایند.

از همین رو و برای نخستین بار در طول تاریخ کمیته ملی المپیک، رئیس این کمیته قصد دارد در آستانه بازی های المپیک ریو نشستی با داوران المپیکی داشته باشد تا اینگونه تصور و احساس خارج بودن از بدنه کاروان ایران از بین برود. این نشست فردا سه شبه برگزار می شود. 

نشست کیومرث هاشمی با داوران المپیکی ساعت 14:30 در محل کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد. 


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اولین نشست طول تاریخ برای داوران المپیکی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-47814) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین