نقش ملک سلمان در پشت پردۀ انتخاب نتانیاهو!

خانه | بین الملل العالم منبع:

اسناد "پاناما" از حمایت مالی پادشاه عربستان از تبلیغات انتخاباتی بنیامین نتانیاهو پرده برداشت.

نقش ملک سلمان در پشت پردۀ انتخاب نتانیاهو!
به گزارش افکارنیوز،
"اسحاق هرتزوگ" عضو کنیست و رئیس حزب کار رژیم اسرائیل گفته است که سلمان بن عبدالعزیز از تبلیغات انتخاباتی بنیامین نتانیاهو حمایت مالی کرده است.

بر اساس اسناد فاش شده پاناما، هرتزوگ گفته است: ملک سلمان 80 میلیون دلار برای حمایت از تبلیغات انتخاباتی نتانیاهو در مارس 2015 پرداخت کرد و این مبلغ از طریق یک تبعه سوری اسپانیایی به نام "محمد آیاد کیالی" به حساب شرکتی در جزایر ویرجین انگلیس که متعلق به یک میلیاردر اسرائیلی به نام "تدی ساگی" است، واریز شد. این میلیاردر صهیونیست نیز مبلغ مذکور را برای تبلیغات انتخاباتی بنیامین نتانیاهو اختصاص داد.

اسناد پاناما (Panama Papers) مجموعه‌ای از ۱۱٫۵ میلیون سند محرمانه از دفتر وکالت موساک فونسکا (یکی از پنهان‌کارترین شرکت‌های اقتصادی جهان) است که توسط منبعی ناشناس به روزنامه آلمانی‌زبان زوددویچه تسایتونگ رسیدند. این اسناد که دوره‌ای ۴۰ ساله را پوشش می‌دهند شامل ۲۱۴٬۰۰۰ صفحه سند در ارتباط با پولشویی، فرار مالیاتی و ... هستند.

کلمات کلیدی:

نتانیاهو ملک سلمان حمایت مالی عربستان


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقش ملک سلمان در پشت پردۀ انتخاب نتانیاهو!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-47854) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز