اجراي طرح ابتكاري يك روز بدون كيف در بروجرد

معاون آموزش ابتدايي آموزش و پرورش بروجرد در خصوص طرح يك روز بدون كيف گفت: دانش آموزان در اين طرح كيف و كتاب هاي درسي را همراه خود نمي آورند و در كنار مربيان و معلمان به كارهاي هنري مي پردازند.
مينا گودرزي افزود: دانش آموزان در اين طرح با مشاغل مختلف و نحوه ساختن وسايل و ابزار از مواد دور ريختني آشنا مي شوند و حس نوع دوستي و همكاري را ياد مي گيرند.
وي هدف از اجراي اين طرح را پرورش خلاقيت دانش آموزان، توجه به مسائل عاطفي و اصلاح الگوي مصرف دانست و گفت: ايجاد علاقه به كارهاي دستي و نقاشي در دانش آموزان، رفع خستگي معلمان و ايجاد شادابي و نشاط بيشتر در دانش آموزان از ديگر اهداف اين طرح مي باشند.
معاون آموزش ابتدايي آموزش و پرورش بروجرد افزود: كشيدن نقاشي با موضوع هفته معلم و برگزاري مسابقات ورزشي در روز بدون كتاب برنامه ريزي شده است.
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج بروجرد نيز در جريان بازديد از طرح يك روز بدون كيف گفت: اين طرح به پرورش ابتكار و و ايجاد روحيه نشاط و شادابي در دانش آموزان كمك مي كند.
حجت الاسلام علاء دولتشاهي افزود: آموزش همراه با اقدامات ابتكاري و در فضاي خارج از كلاس درس منجر به يادگيري پايدار دانش آموزان مي شود.
برپايي كارگاه سفالگري و نمايشگاه نقاشي و كاردستي از ديگر برنامه هاي طرح يك روز بدون كيف در مدرسه ابتدايي فردوس 2 بروجرد بود.
6052/3022

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجراي طرح ابتكاري يك روز بدون كيف در بروجرد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-47867) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا