حمایت ترامپ از افزایش مالیات بر ثروتمندان

خانه | بین الملل تسنیم منبع:

نامزد پیشتاز جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که مالیات افراد ثروتمند باید افزایش یابد ولی طرح های مالیاتی وی در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری با کنگره به مذاکره گذاشته خواهد شد.

حمایت ترامپ از افزایش مالیات بر ثروتمندان
به گزارش افکارنیوز،

دونالد ترامپ نامزد جنجالی و پیشتاز جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2016 در مصاحبه با ان بی سی تاکید کرد: من به صراحت اعلام می کنم که برای افراد ثروتمند میزان مالیات باید افزایش یابد، شما این مساله را به خوبی می دانید.

وی در ادامه تصریح کرد: طرح های مالیاتی فعلی من که متمرکز بر کاهش مالیات برای طبقه متوسط و کسب و کارها و افزایش مالیات برای افراد ثروتمند است، ممکن است با مذاکره با کنگره دچار تغییراتی شود.

ترامپ همچنین از افزایش حداقل دستمزد در آمریکا حمایت کرد و گفت: من نمی دانم شما چطور با دستمزد 7.25 دلار در هر ساعت زندگی می کنید. البته من ترجیح می دهم که هر ایالتی به طور مجزا در خصوص حداقل دستمزد برای خودش تصمیم گیری کند.

کلمات کلیدی:

مالیات ریاست جمهوری آمریکا ترامپ


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمایت ترامپ از افزایش مالیات بر ثروتمندان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-47898) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز