تعامل دولت و مجلس تنها راه حل مشكلات/نظر فراكسيون ها براي انتخاب رئيس مجلس دهم تعيين كننده است

عليرضا رحيمي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا با اشاره به نشست شنبه شب منتخبان مجلس دهم با رئيس جمهوري، افزود: اين نشست با هدف تفاهم بيشتر و آشنايي با ديدگاه ها برگزار شد كه نشست بسيار خوبي بود.
وي يادآور شد: در اين نشست رئيس جمهوري به همراه وزيران حضور يافتند و پيش از اين نيز در مجلس وزيران مختلف حضور پيدا كردند و يك تصوير كلي از وضعيت اقتصادي و سياست خارجي را براي نمايندگان تشريح كردند.
منتخب مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: قاعدتا هرچقدر اين جلسات بيشتر باشد، فضاي تفاهم بين دولت و مجلس بيشتر مي شود، نمايندگان نيز فهم مشتركي از شرايط كشور و دولت پيدا مي كنند و توقعات دولت نيز با توجه به نظرات نمايندگان توقعات واقع بينانه خواهد بود.
رحيمي ادامه داد: براي فضاسازي و بستر سازي براي حل مشكلات مردم هم در دولت و هم در مجلس، نياز به تفاهم و تعامل عميق وجود دارد كه نشست منتخبان مجلس دهم با رئيس جمهوري قاعدتا يكي از قدم هاي موثري است كه فهم مشترك از مشكلات متقابل مجلس و دولت براي نمايندگان و وزيران بيشتر مي كند.

**پيش بيني براي رياست مجلس دهم
منتخب مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي همچنين درباره پيش بيني هاي مطرح شده براي رياست مجلس دهم گفت: با توجه به اينكه هنوز فراكسيون ها رسما تشكيل نشده اند، رياست مجلس به تشكيل فراكسيون ها بستگي دارد.
رحيمي يادآور شد: ارزيابي اوليه و نظر فراكسيون ها بسيار مهم و تعيين كننده است كه فكر مي كنم در چند روز آينده اين فراكسيون ها شكل خواهند گرفت.
سيام*9254**1429

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعامل دولت و مجلس تنها راه حل مشكلات/نظر فراكسيون ها براي انتخاب رئيس مجلس دهم تعيين كننده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-47940) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا