كشف 506 كيلوگرم مواد مخدر در يزد

به گزارش روز يكشنبه پايگاه خبري پليس، سردار ايرج كاكاوند افزود: از اين ميزان 292 كيلوگرم ترياك و 214 كيلوگرم هروئين است .
وي ادامه داد: ماموران پليس در خصوص بارگيري يك محموله سنگين مواد مخدر توسط سوداگران مرگ از شرق كشور مطلع شده و برخورد با اين باند واردكننده موادمخدر در دستور كار قرار گرفت.
وي خاطر نشان كرد: ماموران در قالب تيم هاي عملياتي از پيش تعيين شده كنترل مسيرهاي ارتباطي استان را مدنظر قرار دادند تا اينكه روز گذشته قاچاقچيان با سه دستگاه خودرو سواري در جاده هاي مشاهده شدند.
كاكاوند ادامه داد: سوداگران مرگ به محض مشاهده پليس به فرار از محل اقدام كردند كه در عمليات ضربتي ماموران پليس سه دستگاه خودرو سواري زانتيا و پژو 405 مربوط به قاچاقچيان (كه دو دستگاه آن اسكورت خودروي حامل موادمخدر بود) متوقف شد.
كاكاوند گفت: در اين رابطه هشت نفر از سوداگران مرگ نيز دستگير شدند.
فرمانده انتظامي استان يزد در پايان ضمن اشاره به جلوگيري از ورود اين محموله سنگين هروئين به سطح كشور تصريح كرد: در سال گذشته نيز ماموران پليس اين استان در عمليات هاي خود موفق به كشف دو تن و 400 كيلو هروئين شدند.
استان يزد با يك ميليون و 70 هزار جمعيت در مسير جاده شمال ، جنوب كشور قرار دارد .
7536/8068/1772

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كشف 506 كيلوگرم مواد مخدر در يزد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4796) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا