سرمربي پارس جنوبي جم: عملكرد داور ديدار اين تيم با شاهين ضعيف بود

مهدي پاشازاده روز يكشنبه پس از تساوي تيمش برابر شاهين شهرداري بوشهر در گفت و گو با ايرنا افزود: دارو در تمام صحنه هاي پنجاه به پنجاه و شصت به چهل را به سود شاهين ميزبان سوت زد.
وي با ابراز رضايت از عملكرد بازيكناش بيان كرد: بازيكنان در اين ديدار نهايت تلاش خود را به كار گرفتند ولي با اين وجود تيم پارس جنوبي جم مي توانست بهتر از اين ظاهر شود اما مصدوميت چند تن از بازيكنان كار را براي پارس جنوبي سخت كرده بود.
سرمربي تيم پارس جنوبي جم يادآور شد: در اين بازي نيز همانند بازي رفت ابتداي بازي غافلگير شديم و نتوانستيم نتيجه دلخواه را كسب كنيم و اين در حالي بود كه موقعيت هاي زيادي روي دروازه حريف ايجاد كرديم.
وي همچنين با انتقاد از رئيس هيات فوتبال استان بوشهر گفت: براي خارج كردن حتي يك بازيكن از ليست تيم هيات فوتبال استان همكاري لازم را انجام نمي دهد.
پاشازاده در ارتباط با هواداران شاهين نيز اظهاركرد: از ابتداي بازي شاهين شعارهاي ناشايستي دادند و اين شعارها شايسته فردي كه براي فوتبال اين استان زحمت كشيده نيست.
پاشازاده گفت: در شهر جم علاوه بر فرهنگ سازي براي هواداران با هوادار خود درگير شديم تا به تيم حريف ناسزا نگويند ولي شرايط كنوني فوتبال كشور به گونه اي است كه در برخي از شهرها هنوز به تيم ميهمان بي احترامي مي شود.
وي در ارتباط با ديدار بعدي تيمش برابر اكسين البرز نيز گفت: در اين بازي تمام تلاش خود را براي برد برابر اكسين انجام خواهيم داد تا دوباره در كورس مدعيان صعود به ليگ يك قرار بگيريم.
/1656/ 7212

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمربي پارس جنوبي جم: عملكرد داور ديدار اين تيم با شاهين ضعيف بود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4852) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا