مسابقه هاي دو و ميداني مردان آذربايجان غربي در اروميه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ايرنا، اين مسابقه ها روز يكشنبه با حضور ورزشكاراني از شهرستان هاي اروميه، پيرانشهر، بوكان و سلماس برگزار شد.
در ماده 60 متر عطا اسكندري از اروميه، در ماده 400 متر شايان حسين زاده از سلماس و در ماده 800 متر ميلاد اجاقي از سلماس مقام هاي نخست را به خود اختصاص دادند.
در ماده 1500 متر ميرحسين سائلي از سلماس، در ماده 3000 متر فردين محمدي از بوكان، در ماده پرش ارتفاع محمد ثابتي فر با ركورد يك متر و 75 سانتيمتر از اروميه و در ماده پرتاب چكش اكبر هلالي با پرتابي معادل 61 متر و 13 سانتيمتر به مقام قهرماني رسيدند.
هفته گذشته نيز رقابت هاي انتخابي نفرات برتر بانوان در دو رده سني براي اعزام به مسابقات كشوري با حضور 27 نفر ورزشكار از شهرستان هاي اروميه، بوكان، پيرانشهر، تكاب، چايپاره و مهاباد در سالن اختصاصي دو و ميداني اروميه برگزار شده بود.
نفرات برترهر ماده با نظر كميته فني و با توجه به ركوردهاي كسب شده به مسابقات قهرماني جوانان كشور كه طي روزهاي 5 و 6 ارديبهشت در تهران برگزار مي شود، اعزام خواهند شد.
7126/1905

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسابقه هاي دو و ميداني مردان آذربايجان غربي در اروميه برگزار شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4881) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا