همه جا استان سمنان ، بوي عشق ديدار تو مي آيد

ديار ديرنشينان عارف، ميزبان هيئت دولت تدبير و اميد به صف آمدند تا بار ديگر به استقبال از رئيس جمهور منتخب و محبوبشان آقاي دكتر روحاني ، حماسه تاريخي در كارنامه وفاداري به انقلاب و نظام اسلامي خلق كنند.
مردم استان سمنان با نصب تصاوير و پلاكاردهاي خوش آمدگويي به همراه افتتاح دهها پروژه عمراني، صنعتي ، بهداشتي و فرهنگي در جاي جاي اين پهن دشت كويري ، فصل نويني در كارنامه توسعه پايدار خواهند داشت.
باري - رسانه هاي گروهي گرفته تا مردم كوچه و بازار ، كارمند و كارگر ،زن و مردم و همه و همه فرزندان اين ديار ، صحبت از قدوم مبارك تو به سمنان مي گويند.
اين نغمه هاي نويد بخش و تدبير با آغاز سال اقتصاد مقاومتي و اقدام و عمل و پسابرجام ، براي اين استان خوش آهنگ و خوش رنگ خواهد شد، مردم اين استان در دوشادوش رهبري و آموزه هاي قرآني و با همت والاي الهي، تصميمات انقلابي دولت يازدهم را پاس مي دارند.
باري - همه مناطق اين استان در تعامل انديشه دولت تعادل آماده شده اند تا در آغوش گرم اين مردم ، دلهاي همه را شاد سازي.
اين جا استان سمنان ، حال و هواي ديگري دارد و شور و عشق در همه موج مي زند، پارك هايمان بوي غنچه و گل مي دهند، آيا مي داني آمدنت را دعا مي كرديم ، چون آرامش و آسايش هم استانيهايت تنها به ديدار تو دل بند است.
آقاي رئيس جمهور، جاده هاي را تو مي سازي، آبش را تو مي آري، باران عشق را تو مي داني، در آغوش گرم مردم اين استان، پايداري و تداوم دولت تدبير و اميد با خورشيد عشق همراه است.
القصه - انتظار ما اين است كه اين استان نمونه صنعتي، نمايايشگر گردشگري و شاخص زندگي اقتصادي مقاومتي را در سطح ملي رقم زنند. اين گام هاي انساني آماده همياري است تا در چشم انداز اقتصاد نوين، رسم نوين و پايدار را ترسيم كنند.
اين استان مستعد شكوفايي است و كويرش همان نقش را داراست كه كوههايش سرشار از معادن ذي قيمت مي باشد، آري -آمدنت را گرامي مي داريم تا غنچه هاي تصميمات ترقي و تلاش و تعاون را پاسداري كنيم و يادواره هاي اين سفرت را در قاب دلهاي مان خواهيم كاشت و در رونق اين استان حمايت ترا در دل داريم، گرچه اين استان در همه حوزه ها با كمبودهاي شديدي روبروست اما توسعه را با تدبير تصميمات ياران كابينه ات براي زادگاهت به ارمغان آر.
رئيس جمهوري در قالب بيست و ششمين سفر استاني روز سه شنبه به استان سمنان سفر مي كند.
6026/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همه جا استان سمنان ، بوي عشق ديدار تو مي آيد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4886) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا