هنرپیشه پرسپولیسی قربانی بعدی باخت استقلال در دربی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اولین باری که ایرانیها به صفحه مسی حمله کردند شوخی جالبی بود و همه از آن لذت بردند اما کسی فکر نمیکرد که این سرطان بزرگ و بزرگتر شده و جزوی از فرهنگ پوچ عده ایی ایرانی شود.

شاید بهتر بود از یک کارشناس فوتبال و یک کارشناس داوری استفاده میکرد یا همان آقای حسینی راجع به ۳۰۹۰ صحبت میکرد. استفاده از بازیگران گرچه باعث شادی و خنده قبل و بعد بازی شده بود، اما کسی این شادی را قدر ندانست و حتی باخت تیم خود را با فحاشی به نوامیس این بازیگران تسلی دادند.بازیگری منتسب به تیم استقلال روی آنتن تلویزیون ملی از کلمه "لنگی" استفاده کرد که توهین به باشگاه و هوادارن حساب میشود اما گناه کامبیز دیرباز چه بود؟

چرا عادت کردیم که همه هنرمندان بگویند که ما طرفدار تیم خاصی نیستیم و فقط تیم ملی را دوست داریم؟ تا یک بازیگری از علاقه اش به تیمی صحبت کرد، خواهر و مادر او به ما حلال میشود! اینهمه فحاشی به دیرباز فقط به خاطر ۴ و ۶ نشان دادن او بود؟

مسی، زایتسف، ای اف سی، فیفا، اوباما، طارمی و و و امروز هم کامبیز دیرباز. فردا چه کسی قربانی علاقه اش به تیم خاصی یا هر مسئله پیش پا افتاده ایی میشود؟

450


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هنرپیشه پرسپولیسی قربانی بعدی باخت استقلال در دربی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4896) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی