جشن ازدواج 66 زوج جوان همزمان با شب ميلاد جوادالائمه (ع) در حرم مطهر رضوي

به گزارش ايرنا، در شب ميلاد نهمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت، زوج هاي جواني كه اغلب آنان براي نخستين بار به حرم مطهر رضوي تشرف يافته بودند، زندگي مشترك خود را در كنار مضجع شريف امام رئوف آغاز كردند تا دعاي آن امام همام منشاء خير و بركت در زندگيشان باشد.
اين زوج هاي جوان در دو گروه مجزا به دعوت موسسه آل مرتضي عليهم السلام وابسته به دفتر آيت الله العظمي سيدمحمد حسيني شاهرودي و كانون فرهنگي و هنري جوادالائمه (ع) به مشهد مقدس دعوت شده و ازدواج خود را جشن گرفتند.
مسئول موسسه آل مرتضي عليهم السلام در اين باره به خبرنگار ايرنا گفت: 44 زوج جوان از شهرستان منوجان استان كرمان از سوي اين موسسه به مشهد مقدس دعوت شده اند تا زندگي مشترك خود را در كنار حرم مطهر رضوي آغاز كنند.
سيدعلي شهابي با بيان اينكه اين موسسه با هدف ترويج ازدواج آسان زمينه پيوند مشترك زوج هاي محروم را فراهم مي كند، افزود: اين زوج ها با حمايت موسسه آل مرتضي در ايام ولادت جوادالائمه (ع) به مشهد مقدس سفر كردند و ازدواج و آغاز زندگي مشتركشان را در جوار حرم مطهر رضوي جشن گرفتند.
مدير كانون فرهنگي و هنري جوادالائمه (ع) نيز به خبرنگار ايرنا گفت: به مناسبت ميلاد حضرت امام جواد (ع) زمينه ازدواج آسان 22 زوج از استان كرمان و برگزاري جشن آغاز زندگي مشترك آنان توسط اين موسسه فراهم شد.
مهدي رجب پور افزود: اين زوج ها براي اولين بار به مشهد مقدس مشرف شدند و همزمان با شب ميلاد امام جواد (ع) زندگي مشترك خود را آغاز كردند.
وي اضافه كرد: همچنين كانون فرهنگي و هنري جوادالائمه (ع) زمينه تشرف 300نفر از بانوان زيارت اولي استان يزد را در شب ميلاد امام جواد (ع) به مشهد مقدس فراهم كرد كه امشب موفق به زيارت مضجع شريف ثامن الحجج (ع) شدند.
7489/5132

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشن ازدواج 66 زوج جوان همزمان با شب ميلاد جوادالائمه (ع) در حرم مطهر رضوي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4902) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا