سايت برتر كشور در حوزه ايثار و شهادت در دزفول معرفي و تجليل شد

به گزارش ايرنا رييس حوزه هنري خوزستان روز يكشنبه در اين آيين كه در فرمانداري دزفول برگزار شد گفت:سايت ' الف دزفول' به مديريت علي موجودي موفق شد با ثبت دل نوشته هاي خود از دوران جنگ رتبه نخست را در بين سايت هاي حوزه فرهنگ ايثار و شهادت كسب كرد.
عليرضا چرخابي افزود:از كليه هنرمنداني كه در حوزه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامي فعال هستند حمايت مي شود تا آثار آنها در قالب فيلم،سرود و كتاب وديگر آثار در سطح كشوري معرفي شود.
وي با تاكيد بر اينكه بايد براي حوزه هنر وقت گذاشت گفت:دزفول خاكريز دوم جنگ بود كه به دليل بمباران در جنگ از جايگاه ويژه اي در حوزه فرهنگ ايثار و شهادت برخوردار است و بايد از افرادي كه اين آثار را خلق كردند تقدير شود.
رييس حوزه هنري استان خوزستان افزود:در اين آيين از سه شخصيت هنرمند و هنرنگار شامل شهيد حميد صادق جولا ،شهيد غلامرضا عارفيان خون نگار عرصه ايثار و علي موجودي راوي ايثار و شهادت تقدير مي شود.
وي افزود:شهيد عارفيان از هنرمندان حوزه صدا وسيما بود كه دست نوشته ها و برنامه هاي زيادي از جنگ و همچنين پيروزي انقلاب اسلامي از وي باقي مانده است ضمن اينكه شهيد صادق جولا نيز از جمله هنرمندان دزفولي است كه تلاش بسياري در جنگ در حوزه تبليغات داشت و به ديوار نويسي و شعار نويسي در زمان انقلاب نيز پرداخت.
رييس حوزه هنري استان خوزستان اظهار كرد:فضاي مجازي فضايي گسترده است كه مي توان از اين فضا با هم افزايي و همراهي استفاده كرد.
وي افزود:سايت هاي خبري و اطلاع رساني سايبري فراواني در دزفول فعاليت دارند كه به دليل عدم وجود روحيه هم افزايي به درستي از اين ظرفيت ها استفاده نمي شود .
فرماندار دزفول نيز در اين آيين گفت:دزفول در كليه حوزه هاي ادب،هنر،موسيقي و تئاتر ظرفيت هاي فراواني دارد كه بايد از داين ظرفيت ها استفاده كرد.
حبيب الله آصفي با تاكيد بر اينكه حوزه فرهنگ نبايد به مرگ زودرس دچار شود گفت:انتقادات بسياري در اين حوزه وجود دارد و با شعار نمي توان اين بخش را فعال كرد زيرا جامعه و خانواده نگران وضعيت جوانان در جامعه كنوني است و بايد جوانان را به حوزه ادب و فرهنگ مشتاق كرد .
وي ضمن انتقاد از حضور كم رنگ حاضران در اين آيين خواستار برگزاري آيين هاي با محتواتر براي هنرمندان شد.
فرماندار دزفول تاكيد كرد :بايد حوزه فرهنگ و ادب در دزفول فعال شود و با برگزاري مستمر شب شعر،موسيقي،ادبيات و فيلم كوتاه و سينماي جوان فعاليت هاي بيشتري در اين حوزه انجام داد.
در اين آيين كه با شعر خواني توسط شاعران دزفولي و پخش كليپ همراه بود از علي موجودي وبلاگ نويس برتر كشور و نيز شهيد حميد صادق جولا و شهيد غلامرضا عارفيان تجليل شد.
7278/6068

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سايت برتر كشور در حوزه ايثار و شهادت در دزفول معرفي و تجليل شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4906) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا