سرمربي شاهين: بازي دفاعي تيم پارس جنوبي جم، كار را براي ما سخت كرد

اصغر كامياب روز يكشنبه پس از تساوي يك بر يك تيمش برابر پارس جنوبي جم در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر در گفت و گو با ايرنا افزود: بازيكنان شاهين در اين ديدار چند موقعيت خوب كسب كردند ولي موفق به استفاده از آنها براي گلزني نشدند.
وي بيان كرد: دو بازيكن مصدوم و يك بازيكن محروم نيز از جمله عواملي بود كه منجر به نتيجه نگرفتن شاهين در برابر پارس جنوبي جم شد.
كامياب گفت: در بازي رفت تيم پارس جنوبي جم بسته بازي نكرد و همين موضوع منجر به ايجاد موقعيت هاي زيادي براي شاهين شد.
وي در ارتباط با تماشاگران شاهين نيز افزود: تماشاگران با تشويق هاي خود حمايت خوبي از تيم داشتند ولي با اين نتيجه تساوي شرمنده آنها شديم و اميدواريم در بازي هاي آينده اين نتيجه را جبران كنيم.
كامياب در ارتباط با شانس شاهين براي صعود به ليگ دسته يك نيز گفت: با اين تساوي كار براي شاهين سخت شده ولي با توجه به اينكه چهار بازي ديگر را پيش رو داريم هنوز هم مي توانيم با قرار گرفتن در جايگاه نخست و يا دوم گروه شانس خود را براي صعود آزمايش كنيم.
وي در ارتباط با نحوه قضاوت اين ديدار نيز گفت: در ارتباط با داوري صحبتي ندارم و تنها اميدواريم روز به روز شاهد بهتر شدن عملكرد داوران در ليگ هاي فوتبال كشور باشيم.
سرمربي تيم پارس جنوبي جم نيز گفت: عملكرد داور ديدار اين تيم با شاهين شهرداري بوشهر بسيار ضعيف بود.
مهدي پاشازاده افزود: داور در تمام صحنه هاي پنجاه به پنجاه و شصت به چهل را به سود شاهين ميزبان سوت زد.
وي با ابراز رضايت از عملكرد بازيكناش بيان كرد: بازيكنان در اين ديدار نهايت تلاش خود را به كار گرفتند ولي با اين وجود تيم پارس جنوبي جم مي توانست بهتر از اين ظاهر شود اما مصدوميت چند تن از بازيكنان كار را براي پارس جنوبي سخت كرده بود.
سرمربي تيم پارس جنوبي جم يادآور شد: در اين بازي نيز همانند بازي رفت ابتداي بازي غافلگير شديم و نتوانستيم نتيجه دلخواه را كسب كنيم و اين در حالي بود كه موقعيت هاي زيادي روي دروازه حريف ايجاد كرديم.
وي همچنين با انتقاد از رئيس هيات فوتبال استان بوشهر گفت: براي خارج كردن حتي يك بازيكن از ليست تيم هيات فوتبال استان همكاري لازم را انجام نمي دهد.
پاشازاده در ارتباط با هواداران شاهين نيز اظهاركرد: از ابتداي بازي شاهين شعارهاي ناشايستي دادند و اين شعارها شايسته فردي كه براي فوتبال اين استان زحمت كشيده نيست.
پاشازاده گفت: در شهر جم علاوه بر فرهنگ سازي براي هواداران با هوادار خود درگير شديم تا به تيم حريف ناسزا نگويند ولي شرايط كنوني فوتبال كشور به گونه اي است كه در برخي از شهرها هنوز به تيم ميهمان بي احترامي مي شود.
وي در ارتباط با ديدار بعدي تيمش برابر اكسين البرز نيز گفت: در اين بازي تمام تلاش خود را براي برد برابر اكسين انجام خواهيم داد تا دوباره در كورس مدعيان صعود به ليگ يك قرار بگيريم.
7212/1656**1565

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمربي شاهين: بازي دفاعي تيم پارس جنوبي جم، كار را براي ما سخت كرد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4934) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا