درسال اقدام وعمل درراه مبارزه با مواد مخدر گامهاي موثرتري برداريم

به گزارش ايرنا، جاسم جادري يكشنبه در نخستين نشست شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در سال جاري افزود: اقتصاد مقاومتي به معناي هزينه كمتر و بهره وري بيشتر است كه مبارزه با مواد مخدر با راهكارهاي مناسب و جديد به كاهش هزينه هايي كه اين پديده به كشور تحميل كرده،كمك مي كند.
وي ،با تاكيد بر راه اندازي نمايشگاه دائمي پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر در هرمزگان، اظهارداشت: برنامه هاي امسال نهادها و دستگاه هاي مختلف عضو شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان بايد با توجه به هدف گذاري هاي صورت گرفته براي اين سال، تدوين شود.
استاندارهرمزگان اظهارداشت: با توجه گستردگي مرزها و پهناور بودن استان ، ميزان كشفيات و مقابله با مواد مخدر در هرمزگان درسال گذشته بسيار زياد بود كه نشان دهنده تلاش هاي نيروهاي مقابله كننده با مواد مخدر در استان است.
جادري، ضمن تاكيد بر تعيين اهداف كمي مطابق برنامه هاي مبارزه با مواد مخدر در سال 95 در هرمزگان شد ياد آور شد: براي ارتقا ميزان كشفيات و همچنين تسريع در رسيدگي و تعيين تكليف پرونده هاي مواد مخدر در دستگاه قضايي استان مي توان اهداف كمي را براي سال جاري مشخص و براساس آن كار كرد.
وي، به نقش برنامه هاي فرهنگي و تاثير صدا و سيما در مبارزه با اعتياد به مواد مخدر اشاره كرد و بيان داشت: براي گروه هاي سني مختلف نياز است برنامه هاي مناسبي توسط صدا و سيما توليد و پخش شود ، براي اشتغال بهبود يافتگان از اعتياد نيز بايد اهداف و برنامه هاي كمي تعريف و اجرايي شود تا از بازگشت آنها به اعتياد جلوگيري شود.
6048

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درسال اقدام وعمل درراه مبارزه با مواد مخدر گامهاي موثرتري برداريم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5016) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا