يك كارگاه غيرمجاز گاز ال پي جي در اهواز طعمه حريق شد

به گزارش ايرنا در اثر حريق در اين محل دو دستگاه خودروي سواري حاضر در آن محل نيز دچار آتش سوزي شدند كه چهار دقيقه پس از اعلام به آتش نشاني ماموران آتش نشاني با عزيمت به اين محل آن را خاموش كردند.
امير نجفي مدير عامل آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اهواز يكشنبه شب در محل حادثه به خبرنگار ايرنا گفت: اين حادثه در يك كارگاه غير مجاز ال پي جي در خيابان كارگر منطقه گلستان و روبروي شهرك برق رخ داد.
وي گفت: در اين حادثه دو دستگاه خودروي پرايد منفجر و دچار آتش سوزي شده و علي رغم خاموش شدن از سوي آتش نشانان اين سازمان اما صد در صد دچار خسارت شدند.
وي گفت: به كارگاه ياد شده نيز خسارات بالائي وارد شد و به دليل شدت انفجار شيشه هاي ساختمانهاي اطراف نيز شكسته شد.
وي گفت : در اين حادثه چهار نفر مصدوم شدند كه بلا فاصله به بيمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند.
وي علت اين حادثه را سهل انگاري در رعايت مسائل ايمني در كارگاه و خودروهاي ياد شده عنوان كرد و گفت : متاسفنه بي توجهي به مسائل ايمني همواره در اين جايگاههاي غير مجاز منجر به حادثه مي شود.
گزارش ميداني خبرنگار ايرنا حاكي است در حال حاضر برق منطقه قطع شده است و آتش سوزي به طور كامل مهار شده و ظاهرا به برخي ساختمانهاي نزديك اين محل آسيبهايي وارد شده است.
7152/6064**1565

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «يك كارگاه غيرمجاز گاز ال پي جي در اهواز طعمه حريق شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5117) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا