برخورد با واحدهاي غيرمجاز براي حمايت از واحدهاي توليدي

رضا قشلاقي عصر يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي ، اقدام وعمل نامگذاري شده است، اين اداره كل در راستاي منويات مقام معظم رهبري با الويت گذاري حمايت از واحدهاي توليدي مجاز ،با واحدهايي كه بدون اخذ مجوزهاي قانوني ،خطري براي واحدهاي قانوني محسوب مي شوند، برخورد مي كند.
وي اضافه كرد: در همين راستا، با هماهنگي دستگاه هاي صنعت ، معدن و تجارت ، استاندارد و دانشگاه علوم پزشكي ، برنامه هاي نظارتي مشترك جهت اعمال نظارت بر واحدهاي توليدي برنامه ريزي شده است تا با اقدامات موثر دستگاه هاي حاكميتي، توليدگر قانوني از حمايت قانوني برخوردار و واحدهاي غير قانوني يا قانونمند و يا تعطيل شوند.
*** جريمه 879 ميليون ريالي كابينت ساز متخلف
قشلاقي در ادامه از جريمه 879 ميليون ريالي يك واحد توليد و نصب كابينت در استان خبر داد.
وي اظهار كرد: پرونده اي با عنوان تخلفاتي تقلب براي اين متهم بدليل داشتن شاكي خصوصي تشكيل شد كه در آن اين شاكي مدعي شده بود كه سفارشات متناسب با سفارش وي ساخته نشده و از كيفيت مناسب نيز برخوردار نمي باشد.
قشلاقي تصريح كرد: با بررسي هاي انجام شده و مشخص شدن و تاييد اين موضوع حكم به پرداخت مبلغ 293 ميليون ريال در حق شاكي خصوصي و مبلغ 586 ميليون ريال در حق دولت صادر شد.
7296/6070

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد با واحدهاي غيرمجاز براي حمايت از واحدهاي توليدي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5119) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا