شيخ نبيل قاووق:مواضع حزب الله هرگز تغييرنخواهد كرد حتي اگر بيانيه هاي عليه آن به چند تن برسد

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري ملي لبنان، شيخ نبيل قاووق كه در مراسمي در شهرك انصاريه در جنوب لبنان سخن مي گفت، تاكيد كرد كه صادر كنندگان اين بيانيه ها ضعيف تر و كوچكتر از آن هستند كه بخواهند عزم و اراده مقاومت را بشكنند.
بيانيه سيزدهمين اجلاس سازمان همكاري اسلامي كه پيش نويس آن در جده با فشارها و تطميع هاي سعودي آماده شده بود، در استانبول بدون اجماع و بررسي اعلام شد و در اقدامي ترديد آميز كه با استقبال رژيم صهيونيستي مواجه شد، محور مقاومت ضد صهيونيستي هدف قرار گرفت و فلسطين به عنوان قضيه اصلي جهان عرب و اسلام ناديده گرفته شد.
نائب رئيس شوراي اجرائي حزب الله تصريح كرد: بايد بدانند نمي توانند درپشت نشست هاي عربي ، خليجي و اسلامي مخفي شوند و هرگز خوني كه پيشاني متجاوزان عليه اهل ما و ملت ما در يمن، بحرين، عراق و سوريه را لكه دار كرده است، بپوشانند.
وي خاطرنشان كرد: نظام سعودي در تجاوز و دشمنيش عليه مقاومت بسيار بيشتر از آنچه ادعا مي كند، پيروزي به دست آورده ، خسارت متحمل شده و اكنون چهره، جايگاه و نقشش در جهان را از دست داده است و نمي تواند آن را با قطعنامه ها و بيانيه ها در نشست سران كشورهاي اسلامي و عربي جبران كند.
شيخ نبيل قاووق تاكيد كرد: همه فشارها ، تهديدها ، بهتان زدن ها و تحريك كردن هاي سعودي هرگز نمي تواند به عزم و اراده ملت مقاومت خدشه وارد كند و برعكس به تعداد دوستداران مقاومت به ويژه « سيد حسن نصرالله» دبيركل حزب الله و سيد مقاومت در سراسر جهان عرب و اسلام افزوده شده است.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شيخ نبيل قاووق:مواضع حزب الله هرگز تغييرنخواهد كرد حتي اگر بيانيه هاي عليه آن به چند تن برسد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5186) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا