گنجرلر بیرلیگی و ترابوزان اسپور طارمی و احمدزاده را پسندیدند

گنجرلر بیرلیگی و ترابوزان اسپور طارمی و احمدزاده را پسندیدند

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - دربی 82 و تقابل استقلال و پرسپولیس چند تماشاگر خارجی داشت، مهمان‌هایی که از ترکیه آمده بودند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ ارسون يانال سرمربي سابق تركيه، به همراه فيرات دستيار سابق دايي و سرمربي سايپا و همين‌طور مديران اجرايي دو باشگاه گنچرلر بيرليگي و ترابوزان اسپور از جمله اين مهمان‌ها بودند.

آنها به تهران آمده بودند تا علاوه بر مذاكره با بعضي مديران و باشگاه‌ها، زمينه را براي انتقال بعضي از بازيكنان به تركيه فراهم كنند. انگين فيرات سرمربي سابق سايپا در اين باره مي‌گويد: «هدف ما اين بود كه مديران اجرايي فوتبال تركيه بتوانند يكي از بزرگ‌ترين دربي‌هاي دنيا را از نزديك ببينند. همين‌طور مي‌خواستيم زيبايي‌هاي ايران را به آنها نشان بدهيم. خدا را شكر كه بازي هم در سطح بسيار خوبي برگزار شد. يكي از اهداف ما هم ديدن بازيكنان ايراني و حضورشان در ليگ تركيه هم بود.»

خبرهاي رسيده حكايت از آن دارد كه مسئولان دو باشگاه گنچرلر بيرليگي و ترابوزان اسپور از كيفيت بازي فرشاد احمدزاده و مهدي طارمي خوششان آمده و حتي قرار شده به صورت رسمي از باشگاه پرسپوليس براي جذب اين بازيكنان درخواست بدهند البته طارمي در اواسط فصل پيشنهاد مالمو را رد كرد و بعيد به نظر مي‌رسد به ليگ تركيه برود. او در آخرين مصاحبه‌‌اش هم گفت كه دوست دارد در پرسپوليس بماند.

مهدی طارمی پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گنجرلر بیرلیگی و ترابوزان اسپور طارمی و احمدزاده را پسندیدند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5187) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی