آقای افشارزاده! شب قبل از دربی کجا بودید؟

ناراحتي شما به حق است اما...

آقای افشارزاده! شب قبل از دربی کجا بودید؟

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - مدیرعامل یک باشگاه پرطرفدار همیشه باید در اردوهای تیم حاضر باشد. اگر نمی‌تواند در همه بازی‌ها بیایید، باید حداقل شب قبل از دربی در اردوی تیم باشد.

روزنامه خبرورزشی / آرتين زهرابي؛ بهرام افشارزده مديرعامل استقلال حرف‌هاي تازه‌اي مي‌زند. او كه ظاهراً از شكست سنگين استقلال در دربي به شدت شاكي است مي‌گويد‌؛ «خيلي ناراحتم، هوادار حق دارد، روز جمعه بسياري از استقلالي‌ها تا صبح نخوابيدند، صداي اعتراض هواداران را بايد شنيد. همه عوامل تيم و باشگاه بايد از مردم عذر‌خواهي كنند.

كسي حق ندارد با دلايل مختلف از اين شكست شانه خالي كند. قصد ندارم تا اتخاذ يك تصميم قاطع و مناسب صحبتي انجام دهم. به هواداران اطمينان مي‌دهم جمع‌بندي نهايي به نفع هواداران خواهد بود. تنها چيزي كه در اين شرايط به آن فكر مي‌كنم اين است كه تمام تجربه و توانم را به كار بگيرم تا دل هواداران را شاد كنم. ما به آينده اميدواريم.

***

آقاي افشارزاده عزيز راستي چند سؤال داريم از شما‌؛
جنابعالي كه اين قدر از شكست استقلال ناراحت شده‌‌ايد شب قبل از برگزاري بازي تيمتان با پرسپوليس كجا بوديد؟
آيا يك سر تشريف برديد اردوي استقلال؟ آيا در هتل تيم آفتابي شديد؟ آيا در جلسه فني تيم و پس از آن شركت كرديد؟ كجا بوديد آقاي

افشارزاده؟
در اردوي شما چه خبر بود؟ آيا كسي مديرعامل باشگاه را قبل از دربي بزرگ تهران رؤيت كرد؟

آقاي افشارزاده عزيز‌؛ مدير دوست‌داشتني كميته المپيك! معمولاً رسم است مديران فوتبال قبل از بازي‌هاي بزرگ در اردوهاي تيمشان سرك مي‌كشند. با همه مي‌گويند و مي‌خندند.

به بازيكنان تيمشان روحيه مي‌دهند. عصاي دست سرمربي تيمشان مي‌شوند. وعده پاداش مي‌دهند. پيشكسوتان اسم و رسم‌دار را طي برنامه‌اي سر تمرين تيم مي‌آورند.

شما كدام‌يك از اين كارها را انجام داديد؟ اصلاً شب قبل از دربي دقيقاً كجا بوديد؟

ناراحتي و افسردگي كنوني شما كاملاً به حق است. سرمربي استقلال نتوانست در ديداري به اين مهمي و با اين عظمت، تيمش را به درستي هدايت كند.

روش مظلومي در اداره استقلال به لحاظ فني كاملاً غلط و اشتباه بود اما شما هم به عنوان مديرعامل باشگاه وظايفي داريد. وظيفه يك مديرعامل فقط مشايعت و همراهي آقاي وزير در مراسم افتتاح چند پروژه نيست!

وظيفه يك مدير پوشيدن كت و شلوارهاي اتو كشيده و بستن دكمه يقه پيراهن نيست. مديرعامل يك باشگاه پرطرفدار هميشه بايد در اردوهاي تيم حاضر باشد. بايد يار و ياور تيمش باشد. اگر نمي‌تواند در همه بازي‌ها بياييد، بايد حداقل شب قبل از دربي در اردوي تيم باشد.

بهرام افشارزاده استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آقای افشارزاده! شب قبل از دربی کجا بودید؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5188) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی