برای همکاری با بانک ها نیازمند رعایت موازین الهی از سوی آنان هستیم

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: اگر مایل هستید مراجع عظام تقلید با شما همکاری داشته باشند، باید در بانک ها موازین الهی رعایت شده و بر اساس آن، فعالیت های مالی و معاملاتی انجام شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار مسئولان کمیسیون بانک های استان قم، اظهار داشتند: متأسفانه امروز  در جامعه نسبت به برخی از موضوعات غفلت گردیده و کوتاهی انجام می شود که عکس العمل بیرونی آن فوق العاده بالاست.

ایشان ابراز داشتند: اگر از ابتدا متعهد شویم که مسائل بانکی و مالی را در چارچوب مسائل دینی انجام دهیم، این مباحث و شایعات در فضای مجازی پیش نخواهد آمد.

حضرت آیت الله علوی گرگانی خاطرنشان ساختند: امروز برخی از افعال از سوی بانک ها انجام می شود که برای مردم سخت بوده و زجر و ناله آن را به ما ارائه می دهند.

این استاد خارج  حوزه تصریح کردند: مراجع عظام تقلید به دنبال آن هستند که حق هر دو طرف معامله ضایع نشده و همه بر اساس مباحث دینی راضی باشند.

معظم له بیان داشتند: امروز متأسفانه برخی از افراد توجیهاتی انجام می دهند که حرام را حلال کنند و با این مباحث برنامه های خود را به پیش می برند.

ایشان اظهار داشتند: اگر مایل هستید که مراجع عظام تقلید با شما همکاری داشته باشند، باید در بانک ها موازین الهی رعایت شده، بر اساس آن فعالیت های مالی و معاملاتی انجام شود.

حضرت آیت الله علوی گرگانی ابراز داشتند: مسأله قم غیر از شهرهای دیگر است؛ چراکه هرچه از اینجا بر آن صحه گذاشته شود، انگار که دنیا بر آن صحت گذاشته اند و مراجع بسیار محتاط عمل می کنند تا مشکلی ایجاد نشود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برای همکاری با بانک ها نیازمند رعایت موازین الهی از سوی آنان هستیم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5206) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران