لزوم نگرانی ایران از ظرفیت‌های دفاعی رژیم صهیونیستی!/ اسرائیل پیشرو در فناوری دفاعی

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، اینبال کرایس مهندس ارشد صنایع هوافضای رژیم صهیونیستی و معاون ریاست بخش سامانه‌های موشکی و فضایی مدعی شد به دلایل خوبی ایران باید از ظرفیت‌های دفاعی اسرائیل هراس داشته باشد.


به نوشته پایگاه خبری تایم اسرائیل (Times of Israel) کرایس که با لحنی تهدید‌آمیز درباره ایران صحبت می‌کرد؛ گفت: «در حال توسعه برخی از پیشرفته‌ترین سامانه‌هایی هستیم که برای ارائه بیشترین حفاظت دربرابر هرنوع تهدیدی طراحی شده‌اند.»


وی که گویا از قدرت رژیمی که فقط می‌تواند کودک‌ها را بکشد مطمئن است، اسرائیل را پیشرو در فناوری دفاعی دانسته و مدعی شد ایران باید از توانایی‌های دفاعی این رژیم نگران باشد.


کرایس با اشاره به اینکه این سامانه‌ها را برای حفاظت از اسرائیل دربرابر تهدیدات موشکی ایران و حزب‌الله توسعه می‌دهند، در پاسخ به سوالی درخصوص اظهار نگرانی‌های مکرر نتانیاهو از خطرناک بودن ایرانِ مجهز به سلاح هسته‌ای، با لحن مضحکی گفت رهبر رژیم صهیونیستی می‌تواند آسوده بخوابد.

بنظر می‌رسد کرایس از سامانه‌هایی دفاع می‌کند که همین چندی پیش یکی از پیشرفته‌ترین آنها که رژیم صهیونیستی به آن می‌بالد؛ پرتاب آزمایشی ننگینی داشت. سامانه "پیکان 3" سه بار آزمایش شد که دو بار ابتدایی با شکست مفتضحانه روبه‌رو شده بود و نه تنها نتوانست یک موشک ساده را  ردگیری کند بلکه حتی ناتوان از شلیک راکت خود بود.

507

اینبال کرایس مهندس ارشد صنایع هوافضای رژیم صهیونیستی و معاون ریاست بخش سامانه‌های موشکی و فضایی مدعی شد به دلایل خوبی ایران باید از ظرفیت‌های دفاعی اسرائیل هراس داشته باشد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لزوم نگرانی ایران از ظرفیت‌های دفاعی رژیم صهیونیستی!/ اسرائیل پیشرو در فناوری دفاعی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5321) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز