افزایش آدرنالین و اوج هیجان را تجربه کنید+عکس

ساعت 24-اگر از پشت میز و کامپیوتر خسته شده اید و احساس می کنید که بدنتان دارد فریاد می زند که به هیجان نیاز دارد باید حتما به سراغ یکی از فعالیت های زیر بروید تا افزایش آدرنالین را تجربه کنید.

انسان های اولیه با توجه به اینکه هر روز زندگی خود را در حال تلاش برای بقا بودند نیازی نداشتند که طوفان ها و گردباد ها را تعقیب کنند و یا از ارتفاعات سقوط آآفزایزاد کنند، ولی این موضوع برای ما متفاوت است. انسان های کنونی با گوشی های هوشمند وکارهای پشت میزی خود روز را شب می کنند و با اینکه از زندگی امن تری برخوردارند ولی به همان میزان هم از زندگی حوصله سر بر تری رنج می برند. برای همین است که در گوشه و کنار جهان انسان های معتاد به هیجان با ایده های خود آدرنالین را وارد رگ های شما می کنند، این مطلی در مورد فعالیت هایی است که آدرنالین شما را به بالاترین حد ممکن می رساند.

1- گرانش صفر

امروزه برای آنکه بی وزنی را تجربه کنید لازم نیست به فضا سفر کنید. پرواز های با جاذبه ی صفر پروازهایی هستند که در نقاط مختلف آمریکا انجام می شوند. در این پروازها خلبان با سقوط آزاد باعث ایجاد بی وزنی تا 25 ثانیه برای مسافران خود می شود.

میزان ترشح آدرنالین: 5 از 5

گرانش صفر
گرانش صفر

2- آسمان نوردی

محلی ها آن را قدمگاه ایمان نامگذاری کرده اند. این راه کاملا شیشه ای که به ارتفاع 1219 متری بالای دره های کوهستان تیانمن چین ساخته شده برای افراد بدون ترس از ارتفاع ایجاد سرگیجه می کند، پس اگر ترس از ارتفاع دارید و توامان با آن شجاعت بسیار زیاد به این کوهستان سری بزنید!

میزان ترشح آدرنالین 3 از 5 – تبصره: برای افراد با مشکل ترس از ارتفاع  5 از 5

آسمان نوردی
آسمان نوردی

3- جویندگان طوفان

بسیاری از ساکنین تگزاس، اوکلهاما، کانزاس و نبراسکا با شروع طوفان ها و گربادهای این منطقه به سرعت محل زندگی خود را به سمت مناطق امن تر ترک می کنند ولی این افراد در حین رانندگی به سمت مناطق امن ماشین هایی را می بینند که مسیر برعکس آنها را طی می کنند. این ماشین ها متعلق به کسانی است که به دنبال افزایش آدرنالین تا حد ممکن است. افراد که برای افزایش آدرنالین با سرعت تمام به دل خشم مادر طبیعت می تازند.

میزان ترشح آدرنالین:4 از 5

جویندگان طوفان
جویندگان طوفان

4- پرش از استراتوسفر

اگر روزی به لاس وگاس سفر کردید و حوس کردید که هیجانی بسیار زیاد را تجربه کنید بهتر است به هتل استراتوسفر سری بزنید تا علاوه بر اجاره کردن اتاقی زیبا به پشت بام آن نیز سری بزنید. سقوط از ارتفاع 252 متری از سطح زمین از آن داستان هاست که می توانید بعد ها برای فرزندان و نوه های خود تعریف کنید.

میزان ترشح آدرنالین:4 از 5

پرش از استراتوسفر
پرش از استراتوسفر

5- سقوط "اسکاد"

این ایده که از ذهن هیجان طلب یک آلمانی خارج شده تنها تجربه ی سقوط آزاد بدون هیچ چتر نجات و یا طنابی است به این صورت انجام می شود که فرد را با جرثقیل به ارتفاع 45 متری برده و واقعا او را از آن بالا رها می کنند! البته در زیر یک تور ایمنی تعبیه شده تا افراد بر روی آن سقوط کنند ولی باز هم تجربه ی ترسناکی به نظر می آید.

میزان ترشح آدرنالین: 4/5

سقوط اسکاد
سقوط اسکاد

6- لبه پیمایی!

برج ارتباطات تورنتوی کانادا با 609 متر ارتفاع، بلند ترین نقطه ای در جهان است که از لبه آن می توانید بدون دست آویزان شوید! این برج ارتباطی که این روزها علاوه بر کارمندان خود میزبان معتادین آدرنالین نیز هست داوطلبان را با طناب به یک ریل چرخشی آویزان می کند تا از سقوطشان جلوگیری کند.

میزان ترشح آدرنالین: 4 از 5

لبه پیمایی
لبه پیمایی

7- سوار بر بال هواپیما

خلبانان هواپیماهای قدیم برای ارضای حس خطر پذیری خود این سرگرمی را اختراع کردند ولی طی گذر سالها این ایده به نمایش های هوایی راه پیدا کرد تا خلبانان نترس روی بال هواپیماها سوار شده و یکی از پر بیینده ترین نمایش های هوایی را ترتیب دهند. این تجربه امروزه در اختیار عموم مردم قرار گرفته تا طرفداران ترس و هیجان خود را به چالش بکشند.البته این تجربه اصلا به کسانی که ترس از ارتفاع دارند توصیه نمی شود.

میزان ترشح آدرنالین: 5/5

سوار بر بال هواپیما
سوار بر بال هواپیما

8- قفس مرگ

دوستداران خزندگان اگر سفری به استرالیا داشته باشند می توانند از نزدیک با پادشاه خزندگان یعنی کروکدیل آبهای شور دیداری داشته باشند. در پارک "کروکوساروز کو" قفس شیشه ای وجود دارد به نام قفس مرگ که شرکت کنندگان به صورت دو نفره می توانند در آن رفته و این حیوانات زیبا ولی درنده خو را نظاره کنند.

میزان ترشح آدرنالین:3 از 5

قفس مرگ
قفس مرگ

9- زیپ لاین با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت

این زیپ لاین که طولانی ترین زیپ لاین جهان محسوب می شود سریع ترین آنها هم محسوب می شود. در حالی که از ارتفاع 152 متری بالای دره ی پنرین در ولز بریتانیا آویزان هستید اطمینان داشته باشید که آدرنالین شما به انتهای خود می رسد وقتی که با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت در حرکت هستید.

میزان ترشح آدرنالین: 5 از 5

زیپ لاین با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت
زیپ لاین با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت

10- توبوگان سواری بدون یخ

توبوگان نام سورتمه های درازی است که در دالان های یخی با حرکت بدن حرکت می کند و بیشتر ورزشی مسابقه محور محسوب می شود. پس تکلیف کسانی که در مناطق گرمتر زندگی می کنند ویا اهل مسابقه دادن نیستند چه می شود؟ فقط کافی است سری به سرسره ی بزرگ چاتهام در نزدیکی لندن بزنند تا بتوانند لذت یک سواری طولانی را ببرند. این سرسره ی بزرگ به طول 700 متر است که تجربه ی مناسبی است برای کسانی که می خواهند هیجان را تجربه کنند ونه آنقدر هم زیاد!

میزان ترشح آدرنالین: 2/5

توبوگان سواری
توبوگان سواری

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش آدرنالین و اوج هیجان را تجربه کنید+عکس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ساعت 24 ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5365) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ساعت 24