بازیکن صبا: در روز دربی میان هواداران استقلال اشک ریختم و غصه خوردم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امیرحسین صادقی که در ابتدای فصل خیلی بی رحمانه از استقلال کنار گذاشته شد، این روزها و پس از شکست تیم سابقش در دربی 82 هواداران خشمگین تیم محبوبش را دعوت به آرامش می کند.

 

وی با انتشار متنی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

 

«هواداران خون گرم استقلال؛

 

تیم محبوبمان در شرایط فعلی به حمایت همه جانبه ما نیاز دارد. نکند از سر خشم زودکر کاری کنیم یا حرفی بزنیم که بعد از فروخفتن خشم مان، در حسرت بمانیم. همانگونه که این روزها بسیاری از شما هم می گویید، ما با یک برد استقلالی نشده ایم که با یک باخت از تیم مان روی گردانیم.

 

من به عنوان یک عضور کوچک از خانواده بزرگ استقلال، در روز دربی در میان شما، تماشاگر بازی بودم و اشک ریختم و غصه خوردم. از شدت ناراحتی در جای خود، قرار نداشتم و دلم می خواست می توانستم برای تیمم کاری بکنم اما ممکن نبود.

 

امید آن دارم که همه ما از این شکست ها درس بگیریم و آنها را چراغی برای حرکت در آینده قرار دهیم و با همدلی و مهربانی، فردایی روشن بسازیم.»

 

صادقی همچنین نوشت: «استقلال هنوز مدعى ٢تا

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازیکن صبا: در روز دربی میان هواداران استقلال اشک ریختم و غصه خوردم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5403) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی