سيل 32 ميليارد ريال به تاسيسات زيربنايي و بخش كشاورزي فاروج خسارت زد

امان الله خدمتگزار روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا اظهار داشت: اين رقم برآورد اوليه كارشناسان در حوزه هاي مختلف است و بررسي دقيق ميزان خسارت وارده همچنان ادامه دارد.
وي ميزان بارش باران از مهرماه سال گذشته تا فروردين امسال را، 213 ميليمتر و در 48 ساعت گذشته را 27 ميليمتر عنوان كرد.
وي گفت: با توجه به ادامه بارندگي ها دستگاه ها با اقدامات پيشگيرانه بايد از افزايش خسارت جلوگيري كنند.
خدمتگزار بر شناسايي نقاط حادثه پذير شهرستان از سوي كارشناسان تاكيد كرد وگفت: تقويت و آماده به كار بودن تجهيزات و امكانات امدادي و تعيين نقاط پر حادثه براي جلو گيري از بروز بحران در سطح شهرستان ضروري است.
براساس اعلام اداره كل هواشناسي استان، از يكشنبه عصر سامانه جديد بارشي به استان وارد مي شود كه همراه با وزش باد شديد ، مه غليظ ،بارش رگباري باران همراه با رعد و برق است و بارش ها در ارتفاعات استان به صورت بارش خفيف برف خواهد بود، از يكشنبه تا صبح سه شنبه روند كاهش دما در استان از 7تا 10درجه سانتي گراد ادامه خواهد داشت .
مركز شهرستان 52 هزار نفري فاروج در 90 كيلومتري شرق بجنورد و در مسير اصلي استان هاي شمالي به مشهد مقدس واقع است.
7187/ 6042

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سيل 32 ميليارد ريال به تاسيسات زيربنايي و بخش كشاورزي فاروج خسارت زد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5443) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا