صالح سرمربی موقت، رحمتی کاپیتان و دستیار!

طرح پنهاني در باشگاه

صالح سرمربی موقت، رحمتی کاپیتان و دستیار!

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - گروهی از مدیران باشگاه علیه سرمربی تیم موضع‌گیری کرده‌اند و حتی طرح‌هایی را هم برای اجرایی کردن پروسه برکناری مظلومی در نظر گرفته‌اند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ هرچند احتمال بركناري پرويز مظلومي در جلسه امروز هيأت مديره استقلال اندك است اما به هر حال نمي‌توان اين واقعيت را كتمان كرد كه گروهي از مديران باشگاه عليه او موضع‌گيري كرده‌اند و حتي طرح‌هايي را هم براي اجرايي كردن پروسه بركناري مظلومي در نظر گرفته‌اند.

براساس يكي از طرح‌هايي كه به طور پنهاني در باشگاه مورد بحث قرار گرفته شده است، با توجه به ناكامي‌هاي اخير بهتر است پرويز مظلومي بركنار شده و مجيد صالح تا پايان ليگ برتر سرمربي موقت استقلال شود و براي اينكه حمايت بازيكنان را هم تا حد زيادي داشته باشد، مهدي رحمتي در عين كاپيتاني، به عنوان دستيار اول كنارش قرار بگيرد تا شايد شوك فوق بتواند استقلال را از اين حالت خارج كند.

اين‌طور كه مي‌گويند، صالح از سوي چند مقام باشگاه هم حمايت مي‌شود.

مجید صالح استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صالح سرمربی موقت، رحمتی کاپیتان و دستیار!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5489) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی