اطلاعات 9هزار و700 پلاك در حوزه شهرداري منطقه دو سنندج برداشت شد

فواد احمدي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: جمع آوري اطلاعات املاك با هدف ايجاد پايگاه منسجم داده هاي توصيفي و ايجاد منابع درآمدي پايدار در سطح شهر در حال اجرا است.
وي گفت: اجراي طرح مميزي املاك در سال 92 آغاز شد و در مرحله نخست اطلاعات املاك نواحي ننله و نايسر برداشت شد.
او اظهار كرد: با توجه به وجود بافت فرسوده و همچنين وجود بازار و اماكن تجاري اجراي طرح مميزي املاك در اواخر سال 93 در حوزه شهرداري منطقه دو آغاز شد.
سرپرست اداره مميزي و نوسازي شهرداري سنندج در ادامه گفت: بسياري از واحدهاي تجاري در حوزه شهرداري منطقه دو فاقد نقشه بوده كه با اجراي اين طرح وضع موجود معماري به صورت كامل برداشت شده و در پرونده آنها درج شده است.
وي گفت: شكل هندسي بسيار نامنظم در اين منطقه باعث شده كه اجراي طرح دراين منطقه به سختي اجرا شود.
احمدي تصريح كرد: اطلاعات پلاك هاي برداشت شده وارد سيستم شده و در قالب اعداد و كميت ها در اختيار مناطق و نواحي منفصل قرار خواهد گرفت.
او مهم ترين مزاياي اجراي اين طرح را مدل‌سازي و تسهيل در تصميم‌گيري امور شهري، بازنگري در طرح‌هاي توسعه شهري، اصلاح وضعيت آينده در مناطق مختلف شهر، ايجاد پايگاه‌هاي توصيفي براي تحليل نحوه توزيع كاربري خدمات شهري و ايجاد هماهنگي با ساير دستگاه‌هاي خدمات‌رسان برشمرد.
3033/1904

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اطلاعات 9هزار و700 پلاك در حوزه شهرداري منطقه دو سنندج برداشت شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5556) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا