تراکتوری ها با انگیزه مضاعف به مصاف الهلال می روند

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: باتوجه به کارشکنی وسیع عربستانی ها در برگزاری دیدار باشگاه های دو کشور در کشور ثالث، امیدوارم عربستان دیگر در قطر دست به کارشناسی جدیدی نزند.

تراکتوری ها با انگیزه مضاعف به مصاف الهلال می روندایوب ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره دیدار با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: باید عنوان کنم هفته پیش رو تیم فوتبال تراکتورسازی به مصاف الهلال نماینده عربستان می رود و ما خواهان این موضوع بودیم که این بازی در تبریز برگزار شود که این اتفاق رخ نداد و ما باید به کشور قطر برویم.

وی در ادامه افزود: بازیکنان هر تیمی که با دو پرواز به محل انجام و برگزاری بازی ها می روند به طورقطع دچارخستگی فراوانی می شوند که نتیجه گیری این تیم را با مشکل مواجه می سازند و بدین ترتیب تیم دچار حاشیه می شود.

بازیکنان تراکتور نیز با دو پرواز عازم دوحه می شوند که با خستگی توأم شده است و امیدوارم که نتیجه لازم راکسب کنند.

ذوالفقاری با اشاره به آماده سازی تیم تراکتورسازی گفت: به طور قطع کادرفنی همه تلاش خود را برای آماده سازی تیم به کارگرفته است، ریکاوری لازم انجام شده و انگیزه مضاعف در بازیکنان به وجود آمده که به هدف برد به دوحه بروند و ما هدفی جزء برد نداریم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی با پرداختن درباره ی تیم الهلال تصریح کرد: الهلال از تیم های قدرتمند قاره آسیا بوده است و در واقع دیدارهای پایانی تراکتور سخت و دشوار است اما تنها مشکل تیم خستگی و تحلیل بدنی بازیکنان بوده است که سعی می کنیم با انگیزه و هدفمند به مصاف نماینده فوتبال عربستان برویم.

وی درخصوص کارشکنی عربستانی ها درباره برگزاری دیدار با نمایندگان کشورمان در کشور ثالث گفت: باتوجه به کارشکنی وسیع عربستانی ها د رخصوص انجام بازی درکشور ثالث این احتمال می رودکه در قطر نیز ما شاهد کارشکنی این کشور باشیم، اما امیدواریم دیگر شاهد کارشکنی جدیدی ازسوی عربستان در قطر نباشیم چرا که برای عربستان راحت است و بازهم کارشکنی کند.
 
ذوالفقاری در ادامه به نتیجه بازی با الهلال پرداخت و عنوان کرد: مابه هدف بردبه قطر می رویم اما با توجه به جمع آوری امتیازات در بازی های گذشته، تساوی و کسب یک امتیاز نیز می تواند برای تراکتور رضایت بخش باشد.
 
هفته های پایانی برای تیم های صدرجدول دشوار است
 
سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه با پرداختن به دیدار تراکتور با صبای قم گفت: بدون شک فوتبال در هفته های پایانی برای تیم های بالانشین لیگ بسیار سخت و دشوار است چرا که همه به دنبال جمع آوری امتیازات برای رسیدن به صدر هستند.

درواقع صبا تیم باانگیزه ای بود و در شرایط خوب و مساعدی وارد تبریز و بازی با تراکتور شد، بدون شک هر تیمی که برابر تراکتور به میدان می رود از انگیزه فراوانی برخوردار است.
 
وی بیان کرد: صبا از بازیکنان خوب و کادرفنی باتجربه ای بهره می گیرد که همین عامل، بازی با این تیم را سخت کرده است، اما اعتقادم این است تراکتور تیم خوبی است و بازیکنانی در این تیم وجود دارند که می توانند در رقم زدن نتیجه ایده آل موثر باشند.
 
ذوالفقاری گفت: مادیدار با صبا را با نتیجه برد می توانستیم به پایان برسانیم اما گل دقیقه پایانی باعث شد برد با تساوی عوض شود.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی اضافه کرد: نبرد در دو جام باعث خستگی بازیکنان شده است اما سعی می کنیم در دو جام موفقیت را برای هواداران پرشور تبریزی به ارمغان آوریم.
 
وی در پایان یادآورشد: امیدوارم که تراکتوردر ادامه فصل بتواند موفقیت لازم را کسب و دل هواداران پرشور تبریزی را شاد کند.
 
 انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تراکتوری ها با انگیزه مضاعف به مصاف الهلال می روند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5572) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران