زنجان با آمادگي در مسابقات ليگ بوكس شمالغرب شركت مي كند

امير بري روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: مرحله نخست اين مسابقات از 15 ارديبهشت سالجاري به مدت سه روز در اردبيل برگزار خواهد شد.
وي اظهاركرد: رقابت هاي بوكس ليگ برتر شمالغرب ايران با حضور تيم هاي بوكس آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي، اردبيل و زنجان و در 10 وزن مختلف برگزار مي شود.
بري يادآور شد: هر يك از سه مرحله بعد اين مسابقات به فاصله زماني يك و نيم ماه به ميزباني تيم زنجان، آذربايجان شرقي و غربي انجام خواهد شد.
نايب رئيس هيات بوكس استان زنجان گفت: هيات بوكس زنجان تصميم دارد رقابت ها در زنجان را در يكي از شهرستان هاي اين استان برگزار كند كه مسئولان بوكس در خدابنده و خرمدره آمادگي خود جهت ميزباني را به اين هيات اعلام داشته اند.
بري از اداره كل ورزش و جوانان استان زنجان و مسئولان ورزش استان زنجان و شهرستان ها خواست با حمايت هاي مالي خود اين هيات را در ميزباني هرچه بهتر ياري دهند.
597/6085

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زنجان با آمادگي در مسابقات ليگ بوكس شمالغرب شركت مي كند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5590) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا