دفاع از دولت،عملكردها و دستاوردها وظيفه اي مديريتي و اجرايي است

محمد سويدانلوئي روز دوشنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان جاجرم از مديران خواست تا از مواضع و اقدامات ارزنده دولت تدبير و اميد كه در حقيقت نمادي از فعاليت هاي مديريتي بخش هاي مختلف است با شجاعت دفاع كنند .
به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري، مديركل ميراث فرهنگي با ارايه گزارشي از اقدامات ارزنده دولت در استان در حوزه ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري از مديران شهرستان خواست تا با شجاعت از مواضع و اقدامات دولت تدبير و اميد دفاع كنند .
وي با تشريح دستاوردهاي برجام و فعاليت هاي موفق دولت در عرصه ديپلماسي، اقدامات دولت تدبير و اميد را مثبت و در راستاي توسعه كشور و استان دانست .
وي با ابراز تاسف از تلاش هاي عده قليلي جهت تخريب دولت از مديران شهرستان خواست تا با سعه صدر و درايت به بيان واقعي سيماي تلاش هاي دولت بپردازند .
مدير كل ميراث فرهنگي خراسان شمالي همچنين در اين سفر از فعاليت هاي صورت گرفته در حوزه مرمت و كاوش هاي باستان شناسي در شهرستان جاجرم ه گزارشي ارايه و اعتبارهاي سفر رياست جمهوري به منظور توسعه ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري را تشريح كرد.
بر اساس اين گزارش ، در اين سفر بازديد از نمايندگي ميراث فرهنگي شهرستان جاجرم و دو بناي تاريخي در دست مرمت انجام شد.
1744

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دفاع از دولت،عملكردها و دستاوردها وظيفه اي مديريتي و اجرايي است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5631) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا