افزايش كيفيت و سرعت كارپيمانكاران در دوران پسابرجام

با ورود شركتهاي خارجي، پيمانكاران داخلي از اجراي پروژه ها حذف نمي شوند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛مديرعامل شركت تاسيسات دريايي گفت: معتقد به اين نيستيم كه با ورود شركتهاي خارجي، پيمانكاران داخلي از اجراي پروژه ها حذف مي شوند منتهي معتقد هستيم كه آنها بايد كارآمدتر از قبل باشند.

منوچهري با اشاره به شرايط بوجود آمده براي پيمانكاران در دوران پسابرجام افزود: تحريمهاي بين المللي شرايط خاصي را به پيمانكاران تحميل كرد كه اينك با رفع اين مشكلات انتظار داريم پيمانكاران داخلي با سرعت و كيفيت بهتري به اجراي پروژه هاي خود بپردازند.

وي گفت: با مشاركت پيمانكاران ايراني با شركتهاي صاحب نام خارجي انتظار داريم شاهد جهش مديريت در صنعت نفت و فناوري در اين بخش باشيم به نحوي كه بتوانيم به مديريت مگاپروژه ها پرداخته و در مدت زمان كوتاهي به اجراي پروژه هاي چندميليارد دلاري اقدام كنيم

مديرعامل شركت تاسيسات دريايي افزود: يكي از اهداف بكارگيري شركتهاي ايراني در كنار شركتهاي صاحب نام خارجي، بكار گرفتن قابليتهاي پيمانكاران ايراني در اجراي پروژه هاست كه اميدواريم شاهد رونق بزرگي در صنعت نفت باشيم.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزايش كيفيت و سرعت كارپيمانكاران در دوران پسابرجام» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5646) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران