کشت زعفران در گرمی برای 240 خانوار ایجاد اشتغال می کند

مديركل امور روستايی و شوراهای استانداری اردبيل گفت: با اجرای طرح تعاونی زعفران كشت ياقوت مغان برای 240 خانوار در شهرستان گرمی ايجاد شغل می شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ اكبر طوبی از ايجاد اشتغال برای يک هزار نفر در اين استان به وسيله كشت زعفران در قالب تعاونی خبر داد و افزود: با اجرای طرح تعاونی زعفران كشت ياقوت مغان برای 240 خانوار در شهرستان گرمی ايجاد شغل می شود كه در اين طرح سهم آورده متقاضيان 13 ميليارد ريال است.

وی افزود: 130 ميليارد ريال تسهيلات با كارمزد صفر درصد نيز با پيگيری های صورت گرفته توسط مسوولان و بر اساس تفاهم نامه استانداری اردبيل و معاونت توسعه روستايی و مناطق محروم كشور، برای اجرای اين طرح تعاونی اختصاص يافته و در مرحله پرداخت می باشد.

وی افزود: در راستای سياست های كلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر نقش آفرينی همه مردم در فعاليت های اقتصادی، افزايش توليد و اشتغال، كميته اجرايی طرح مشاركت مردم در راه اندازی واحدهای توليدی مستقر در روستاها از زمان آغاز فعاليتش 30 طرح در زمينه های مختلف را مورد بررسی قرار داد كه طرح كشت زعفران تاكنون مصوب شده است.

انتهای پیام/ح


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشت زعفران در گرمی برای 240 خانوار ایجاد اشتغال می کند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5653) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران