آمادگی مدیریت شهری زنجان برای برگزاری پرشور دور دوم انتخابات

استان‌ها > زنجان - شهردار زنجان از آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای برگزاری پرشور دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی شهر خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، حبيب يگانه در جلسه شوراي اداري بر آمادگي شهرداري زنجان براي برگزاري دور دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد و افزود: شهرداري زنجان در دور اول انتخابات مجلس شوراي اسلامي اقدامات شايسته‌اي انجام داد و مورد توجه شهروندان و مسئولان بود.
وي با تاكيد بر برنامه‌ريزي گسترده براي دوره دوم انتخابات گفت: برنامه‌هاي شهرداري در دوره دوم گسترده‌تر بوده و فضاسازي مناسب در شهر انجام مي‌شود.
شهردار زنجان با اشاره به اينكه شهرداري يك نهاد عمومي است، بر عدم مداخله اين نهاد بر له يا عليه يك كانديدا تاكيد كرد.
شهردار زنجان با تاكيد بر هماهنگي با سياست‌هاي استاني براي اجراي اقتصاد مقاومتي خاطر نشان كرد: با دريافت سياست‌هاي استاني برنامه‌هاي اقتصاد مقاومتي در مديريت شهري اعمال مي‌شود.
وي بر آمادگي شهرداري زنجان براي مقابله با حوادث غيرمترقبه تاكيد كرد و گفت: بارش‌هاي اخير استان‌هاي زيادي را درگير سيل كرده و شهرداري زنجان نيز براي حوادث غيرمترقبه بايد آمادگي لازم را داشته باشد و حوزه‌هاي مديريت بحران و معاونت خدمات شهرداري پيش بيني لازم را داشته باشند.
يگانه افزود: در اين راستا اقدامات پيشگيرانه از قبيل لايروبي كانال ها و آبروها انجام مي‌شود.
وي در خصوص برنامه تلويزيوني خانه ما نيز گفت: اين برنامه بايد به صورت شهروند محوري تهيه و پخش شود و مطالبات شهروندان از مجموعه مديريت شهري مورد توجه قرار گيرد.
رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان نيز در اين جلسه با تبيين محورهاي اقتصاد مقاومتي گفت: اقتصاد مقاومتي بر استفاده از علم و اقدامات دانش بنيان تاكيد دارد.
سعيد اميدي با تاكيد بر تبيين مباني اقتصاد مقاومتي در مجموعه مديريت شهري تصريح كرد: اقتصاد مقاومتي نسخه شفابخش مجموعه مديريت شهري است.
وي به تصويب و ابلاغ بودجه شهرداري زنجان در اواخر سال گذشته بيان كرد: در تحقق بودجه امسال شهرداري بايد بخش‌هاي مختلف از جمله نقدي، سرمايه‌گذاري و تبصره‌هاي تكليفي مورد توجه قرار گيرد.
وي با بيان اينكه روحيه مطالبه گري شهروندان زنجان تقويت شده است كه بايد اين روحيه را فرصت به شمار بياوريم، ادامه داد: تلاش مجموعه مديريت شهري در راستاي رضايت شهروندان است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمادگی مدیریت شهری زنجان برای برگزاری پرشور دور دوم انتخابات» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5666) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین