باورنکردنی‌ترین اشیا در بدن انسان+تصاویر

به گزارش قدس آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اکس‌ری‌های زیر واقعا دیوانه کننده به نظر می‌آیند اما مطمئن باشد که واقعی هستند.

1.    میخ 4 اینچی: پاتریک لولر از درد دندانش ناله می‌کرد اما زمان زیادی نگذشت تا دندانپزشکش متوجه موضوع شود. میخ 4 اینچی که در سقف دهان این کارگر بود همه چیز را روشن کرد.

عجیب‌ترین عکس‌های اکس‌ری‌

2.    قیچی قورت داده شده: این فرد در حال درآوردن دندانش بود که شروع به خندیدن کرد تا اینکه ناگهان قیچی به پایین گلویش لیز خورد.

عجیب‌ترین عکس‌های اکس‌ری‌

3.    انگشتر الماس: در مورد اشیای عجیبی که قورت داده شدند زیاد شنیده‌ایم، اما انگشترالماس آن هم دزدی واقعا عجیب به نظر می‌رسد.

عجیب‌ترین عکس‌های اکس‌ری‌

4.    قلاب در چشم: این بچه 13 ساله روی زمین یخی در چین لیز می‌خورد. این قلاب 5 سانتی‌متر در سر بچه فرو می‌رود.

عجیب‌ترین عکس‌های اکس‌ری‌

5.    بطری و سیم داخل آن: یک مرد چینی از شکم درد گله داشت و مجبور شد به دکتر مراجعه کند تا این بطری و سیم درون آن را درآورد. نکته جالب این بود که او دلیل درد خود را نمی‌دانست.

عجیب‌ترین عکس‌های اکس‌ری‌

6.     چاقو در سر: پسر 16 ساله با وجو چاقوی 5 اینچی از مرگ گریخت.

عجیب‌ترین عکس‌های اکس‌ری‌

7.    میله‌ای در بدن: این فرد به پزشکان گفت که در حال جابجا کردن وسایل خانه بوده که موشی را دیده. بعد او میله‌ای را برداشته تا با آن موش را بکشد اما خود او روی میله می‌افتد.

عجیب‌ترین عکس‌های اکس‌ری‌

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باورنکردنی‌ترین اشیا در بدن انسان+تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5685) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین