موفقيت شركت دانش بنيان اصفهان در رويداد بين المللي فناوري ايتاليا

به گزارش روز دوشنبه ايرنا به نقل از شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، فناوري شركت دانش‌بنيان مهندسي كاشفان نيلفام با عنوان 'پكيج‌هاي نوين تصفيه فاضلاب براي اجتماعات كوچك' بعنوان يكي از چهار ايده برتر رويداد بين‌المللي ' ثروت و جسارت ' (Brokerage & Venturing) در ايتاليا انتخاب شد.
اين رويداد بين‌المللي توسط موسسه ' سيهيم باري ' (CIHEAM BARI) ايتاليا در حوزه پژوهش، فناوري و نوآوري و با حضور سرمايه‌گذاران و نمايندگاني از كشورهاي اروپايي و حاشيه درياي مديترانه در تاريخ 26 و 27 مي 2016 در شهر والنزانو ايتاليا، برگزار و ايده هاي برتر آن تجليل مي شود.
رويداد بين المللي Brokerage & Venturing در راستاي برنامه افق 2020 اتحاديه اروپا (Horizon 2020) برگزار مي شود.
شركت مهندسي كاشفان نيلفام از شركت هاي دانش‌بنيان مستقر در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان با ايده رفع مشكلات زيست محيطي و كم آبي كشور، از سال 1389 فعاليت تخصصي خود را در قالب طراحي و ساخت تصفيه خانه‌هاي آب و فاضلاب صنعتي و بهداشتي آغاز كرده است.
به گزارش ايرنا، اين شركت دانش بنيان سال گذشته نيز موفق به كسب رتبه دوم در مسابقه بين المللي جايزه انجمن پارك هاي علم و فناوري آسيا (ASPA Award) شد.
پكيج هاي نوين تصفيه بيولوژيكي فاضلاب از ظرفيت يك تا سه هزار مترمكعب در شبانه روز به صورت پيش ساخته در كارگاه اين شركت توليد و به دليل بدون بو بودن، استفاده از فضاي كمتر، كيفيت پساب خروجي فراتر از استانداردهاي محيط زيست و قابليت استفاده پساب خروجي جهت مصارف كشاورزي و آبياري براي تصفيه فاضلاب طرح هاي مسكن مهر، مراكز تفريحي و گردشگري، بيمارستان ها، پادگان ها، مجتمع هاي مسكوني و شهرهاي كوچك پيشنهاد مي شود.
اكنون بيش از 400 شركت دانش بنيان در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان فعال است.
د/3011/ 6022/1042

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موفقيت شركت دانش بنيان اصفهان در رويداد بين المللي فناوري ايتاليا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5700) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا