جام جم بررسي مي كند: پس‌لرزه‌هاي سخنان سيف

اين روزنامه در تيتر يك با انتخاب عنوان محك برجام در بهارستان، آورد: گزارش مكتوب وزارت خارجه از وضعيت سه ماهه نخست اجراي برجام، ديروز در 20 صفحه تقديم كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شد. اين گزارش در قالب قانون مصوب مجلس در خصوص اقدام متقابل دولت جمهوري اسلامي ايران در برجام ارائه شده و وزارت خارجه موظف است از تاريخ اجراي برجام در 26 دي 94، هر سه ماه گزارشي از نحوه اجراي برجام به كميسيون امنيت ملي ارائه كند. با وجود اين‌كه پيش از اين برخي نمايندگان از اين‌كه اين گزارش به كميسيون امنيت ملي تحويل داده نشده انتقاد مي‌كردند، اما روز گذشته معلوم شد كه گزارش مربوط روز پنجشنبه تقديم بهارستان شده است.
روزنامه جام جم با انتشار عنوان صداهاي خوب در آزمون «جادوي صدا»، آورد: از هفته گذشته پخش برنامه «جادوي صدا» كه يك مسابقه استعداديابي در زمينه دوبله است، در شبكه سه آغاز شده و قرار است بعد از 28 قسمت بهترين دوبلور را از بين نزديك به 8000 نفر علاقه‌مند به دوبله در كشور انتخاب و معرفي كند. اين مسابقه به تهيه‌كنندگي حسين حسين‌خاني، هر شب ساعت 20 و 45 دقيقه از شبكه سه‌ پخش مي‌شود.
پارازيت‌هاي آگهي‌ مآب، تيتر ديگر اين روزنامه است، در اين مطلب مي خوانيم: وسط سريال‌هاي خيانت‌خيز تركيه شبكه جم، ناگهان چشمتان مي‌افتد به سر تراشيده عطاران در «من سالوادور نيستم» و چهره رنجور فرهاد اصلاني در «كوچه بي‌نام» و شوخ و شنگي شخصيت‌هاي كارتوني «50 كيلو آلبالو» و داد و فريادهاي پيمان معادي و دوستان در «ابد و يك روز». ميان دغدغه‌هاي ذهني سرانجامِ گوزل و برگ‌ريزان و نبرد گل‌ها دو پرسش مطرح مي‌شود؛ اين كه تيزرهاي سينمايي چگونه سر از شبكه‌هاي فارسي‌زبان ماهواره‌اي درآورده‌اند و اين‌كه پخش شبانه‌روزي اين آنونس‌ها و فيلم‌هاي تبليغاتي چقدر در استقبال تماشاگران و فروش آنها نقش داشته است؟
روزنامه جام جم با درج عنوان كنكور لباس عوض مي‌كند، آورد: فعلا هيچ چيز صددرصد نيست، اما آنچه به مشام مي‌رسد از تاثير نمرات سه سال دبيرستان در نتيجه كنكور حكايت دارد. عبدالرسول عمادي، رئيس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگوي روز گذشته خود با تسنيم قاطعانه گفت كه اين اتفاق رخ خواهد داد و در كنكور سال 98 ميانگين نمرات سه سال متوسطه به عنوان سابقه تحصيلي اعمال خواهد شد. او وعده سال 98 را داد چون مي‌داند براي اعمال نمرات سه سال متوسطه بايد پايه‌هاي اول، دوم و سوم (دهم، يازدهم و دوازدهم) به‌طور كامل مستقر و امتحانات نهايي براي آنها برگزار شود.
اين روزنامه يادداشت هاي «انتظارات مردم در برجام برآورده نشده است» و «دلايل افت شاخص بازار سرمايه» را به ترتيب به قلم حسين نجابت عضو كميسيون ويژه برجام و عباس هشي كارشناس بازار سرمايه منتشر كرد.
روزنامه جام جم در ضميمه چارديواري عنوان «معجزه 40 سالگي» را برجسته كرد.
«جزئيات سقوط بورس از نگاه كارشناسان»، «رونمايي از سامانه اس 300»، «دوئل شياطين بر سر زن جوان» و «كيمياي تكواندو المپيكي شد» ديگر عنوان هاي صفحه نخست اين روزنامه است.
*گروه اطلاع رساني
پژوهشم**9165**2002

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جام جم بررسي مي كند: پس‌لرزه‌هاي سخنان سيف» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5702) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا