چطور بیانیه عذرخواهی تیم استقلال، بیانیه رحمتی شد؟!

وقتي خسرو حيدري ناخواسته اتفاق جالبي را رقم زد

چطور بیانیه عذرخواهی تیم استقلال، بیانیه رحمتی شد؟!

دوشنبه 30 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - روز شنبه در باشگاه استقلال اتفاق جالبی افتاد چون بازیکنان و کل اعضای تیم، ناراحت از شکست استقلال در دربی، در پی آن بودند که هواداران را کمی آرام کنند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ در اين شرايط بهترين راه حل اين بود كه از هواداران عذرخواهي كنند چرا كه آنها مي‌گفتند چرا همه سكوت كرده‌اند و حتي يك عذرخواهي ساده نمي‌كنند.

اين بود كه بيانيه‌اي با عنوان عذرخواهي از مردم توسط كل بازيكنان و مربيان تنظيم و قرار شد منتشر شود اما به شكل عجيبي اين بيانيه كه قرار بود از سوي كل تيم باشد، با عنوان پيام مهدي رحمتي براي هواداران صادر شد!

اين مسئله با تعجب بازيكنان تيم همراه شد و برايشان عجيب بود چطور چنين اتفاقي افتاده است. هنوز معلوم نيست پشت پرده اين اتفاق چيست اما آنچه پيداست، پيام عذرخواهي از سوي هر بازيكني كه منتشر مي‌شد، مي‌توانست در چنين شرايط سختي به نفع او باشد.

وقتي تيم باخته و هواداران خشمگين هستند، تنها عذرخواهي است كه مي‌تواند آنها را آرام كند. در شرايطي هم كه استقلال باخته بود و حتي مظلومي از هواداران عذر نخواست، هر بازيكني مي‌توانست با انتشار پيام عذرخواهي، دل هواداران را به دست بياورد. 

اما اتفاق جالب‌تر بعد از ظهر يك‌شنبه افتاد. خسرو حيدري كه گويا در جريان اتفاقات نبود، پيام عذرخواهي‌‌اش را كه از شب دربي آماده كرده بود، منتشر كرد تا از قضا، پيام عذرخواهي او نزديك به يك ساعت پيش از پيام مهدي رحمتي در فضاي مجازي بپيچد و در خبرگزاري‌ها هم منعكس شود.

خسرو حیدری استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چطور بیانیه عذرخواهی تیم استقلال، بیانیه رحمتی شد؟!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-5725) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی